Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drunvalo Melchizedek-doba přechodu,doba před posunem

 

Drunvalo Melchizedek- Fáze před posunem

1. 3. 2012

 

423mayastartend.jpg


29.02.2012 22:02


Fáze před posunem


Je to období, které obvykle trvá od tří měsíců do dvou let. Tuto fázi většinou spouští geomagnetismus, který žen lidi do stavů šílenství. Trhy s cennými papíry kolabují, vlády se stávají nefunkčními a dovolávají se stanného práva, ale to nefunguje, protože armáda má ten samý problém. To je doprovázeno nedostatkem jídla, dalších potřeb a pomoci. A jako vrchol všeho se většina lidí stává paranoidními a sahá po svých zbraních. Nikdo není na zemském povrchu v bezpečí.

 

Avšak díky obrovské pomoci, kterou nám dali naši mimozemští bratři, a díky dramatickým změnám ve vědomí, kterými vyzráváme, tu existuje velká šance, že nebudeme muset projít tímto nebezpečným údobím, a pokud ano, bude to trvat jen chvíli. Ve skutečnosti bych nebyl překvapen, kdybychom nebyli vůbec varováni, kromě pěti nebo šesti hodin, o kterých budeme hovořit dále.

 

Pokud bychom se připravovali na tuto fázi na fyzické úrovni, ukládali bychom do díry v zemi jídlo a zásoby na období asi dvou let. Ale pokud bychom vstoupili do podzemní pevnosti, nevyšli bychom. Proč? Protože dimenzionální posun nás přivede do nové dimenze vědomí Země, do místa, kde třetí dimenze, náš normální svět, přestane existovat. Jakmile začne posun, trojdimenzionální svět pomine, proto je kontraproduktivní ukládat jídlo a zásoby do díry a očekávat, že až bude po všem, vyjdu ven a zařadím se do života jako obvykle.

 

...Na vyšších dimenzionálních rovinách žádné fyzické přípravy nepomohou. Úspěch závisí na vašem spirituálním uvědomění a většinou na vašem charakteru...

 

Pět až šest hodin před posunem

 

Tato fáze je z lidského pohledu podivná. ...V tomto stadiu se objevují podivné fenomény. Začínají se překrývat dvě dimenze. Budete možná sedět v místnosti, když se zničehonic náhodou objeví něco, co bude pro vaši mysl nevysvětlitelné. Budou to čtyřdimenzionální objekty, které nebudou zapadat do vašeho chápání reality. Uvidíte barvy, které jste předtím v životě nikdy neviděli. Tyto barvy budou neobyčejně jasné a bude se zdát, že mají vlastní světelný zdroj. Barva se bude jevit, jako by byla vysílána, spíše než přijímána. A budou mít tvar, který vaše mysl nedokáže vysvětlit. Tyto objekty budou nejpodivnějšími věcmi, co jste kdy viděli. Je to v pořádku, je to přirozený jev.

Velmi vám doporučuji, abyste se nedotýkali těchto objektů. Pokud to uděláte, budete okamžitě zrychlenou měrou vtaženi do čtvrté dimenze. Bylo by pro vás nejjednodušší a nejlepší, abyste se vyhnuli tomuto zrychlenému přechodu. Pokud je to nevyhnutelné, pak je to vůle boží.

 

Syntetické předměty a myšlenkové formy luciferské reality

 

… v luciferské realitě technologie vyrábí syntetické materiály. Tyto umělé materiály, které se v přírodě nenacházejí, nebudou schopny projít do 4D. Vrátí se zpět do prvků, ze kterých byly stvořeny. Je možné poslat syntetické do další dimenze, ale vyžaduje to speciální energetické pole, aby se materiály neporušily.

 

...Znamená to, že během tohoto pěti- šestihodinového časového úseku se některé ze syntetických předmětů podle hladiny stálosti roztaví nebo rozloží rychleji než ostatní. Vaše auto je vyrobeno z umělé hmoty a z dalších vysoce nestabilních materiálů, takže bude prakticky nepoužitelné. Dokonce i váš dům je pravděpodobně vyroben z mnoha nestabilních materiálů a z větší části se zhroutí a částečně rozloží. Většina moderních domů nebude během této fáze bezpečná.

 

Jelikož indiáni z kmene Taos věděli, že tento čas přijde a co se při něm stane, zakázali používat moderní stavební mateiály uvnitř puebla. Lidé Taos budují letní domovy ze syntetických materiálů mimo puebla, protože vědí, že Den očištění přijde a oni se navrátí do svých starých domovů v pueblu.

 

Proto by bylo nejlepší, kdybyste byli v přírodě, až se to stane, ale pokud to nejde, pak jste v rukou božích. Nechci, abyste si s tím dělali starosti. Pouze vás informuji, abyste poznali, kdy začne posun.

 

Vysvětlím to trochu blíže. Syntetické předměty jsou opravdu jen myšlenky stvořené skrze luciferský experiment. V původní realitě neexistují. Těžko se to chápe, že to jsou jen myšlenky. „Myšlenkové formy“ možná bude znít lépe. Pocházejí, jak říkají Indové, z mentální roviny, z vyšší dimenzionální roviny a pomalu sestupují dimenzemi, dokud se nedostanou sem, do třetí dimenze.

 

V lidské řeči to je tak, že osoba myslí na něco a představuje si to a pak řeší, jak to udělat. Lidé to nejdříve udělají prvním nebo druhým způsobem a pak manifestují předmět na Zemi.

 

Obvykle jsou na tom lidé, kteří se již zbláznili kvůli kolapsu geomagnetického pole, ještě hůř, když vidí, jak luciferská realita kolabuje, když předměty začínají mizet nebo se rozkládat. Dobrou zprávou je, že to trvá necelých šest hodin.

 

 

Zkušenost ze skutečného planetárního posunu

 

...Se vstupem do nového milénia vzestupní mistři cítili, že přibližování se tomuto posunu bude velmi nenásilné, a proto bychom mohli ujít velmi dlouhou cestu. Udělali jsme dobrou práci při pomáhání zrodu nového lidského vědomí! A proto vám chci nyní říci – relaxujte, nedělejte si starosti. Užijte si tento přechod. Jako svědci dokonalosti života se na to můžete dívat i jako malé dítě, které to možná bude chtít celé vrátit. Ale abyste věděli, bude o vás postaráno a tyto události vede čistá láska. Tato energetická vlna je tak silná, že se možná vzdáte a jenom budete existovat.

  

Možná jsme zkrátili dobu chaosu ze dvou let na tři měsíce. Nyní vzestupní mistři věří, že období před posunem bude pravděpodobně velmi krátké a téměř bez trhliny. Očekávají nepatrné nebo žádné varování, kromě toho v pěti – nebo šestihodinovém předstihu před samotným posunem. Mnohem pravděpodobnější je to, že jednoho dne ráno vstanete a před západem slunce zjistíte, že jste dětmi ve zbrusu novém světě.

 

Šest hodin před posunem

 

Začněme šesti hodinami před posunem. Vstanete do jasného studeného rána se skvělým pocitem. Když budete vstávat, uvědomíte si, že se cítíte velmi světelní a trochu zvláštně. Rozhodnete se pro sprchu. Když se díváte na vodu, cítíte něco za sebou. Vidíte velký jasně zářící objekt podivných barev vznášející se tři stopy (cca 90 cm) nad podlahou u stěny. Když se pokoušíte zjistit, o co jde, zničehonic se objeví další menší objekt pár stop od vás. Pak tyto objekty začnou létat po místnosti. Vyskočíte a utíkáte do ložnice, abyste si opět prohlédli celou místnost vyplněnou těmito podivnými a nepředstavitelnými věcmi. Možná si pomyslíte, že máte mentální poruchu nebo že máte v mozku nádor, který ovlivňuje vaše vnímání, avšak ani jedno nebude pravda. Najednou začne praskat podlaha a celý dům se začíná hroutit. Vyběhnete do přírody, kde všechno vypadá normálně, kromě toho, že je tam také mnoho těchto podivných věcí. Rozhodnete se posadit a nehýbat se. Vzpomenete si na svoji Mer-Ka-Bu a začnete dýchat vědomě. Uvolníte se, když prána protéká vaším tělem. Velká rotující Mer-Ka-Ba vás obklopí vřelostí a bezpečím. Jste sami sebou ve svém středu a čekáte, protože to, co se děje, je boží milost. A opravdu není kam jít. Je to ta největší jízda, jakou si dokážete představit. … Každý dech vám připadá vzrušující. Podíváte se po louce a uvidíte červenou zářivou mlhu, jka klouže v prostoru a okolo vás. Zanedlouho jste celí obklopeni touto červenou mlhou, jež se zdá, jako by měla vlastní zdroj světla. Je to mlha, ale přesto to nevypadá jako mlha, kterou jste doposud viděli. Zdá se, že je nyní už všude. Vše prodýcháváte.

 

Vaším tělem procházejí zvláštní pocity. Nejsou ve skutečnosti špatné, jenom neobvyklé. Všímáte si, že červená mlha se pomalu mění na oranžovou. Zanedlouho uvidíte, jak se oranžová mění ve žlutou. Žlutá se rychle mění na zelenou, pak na modrou, pak na purpurovou, pak na fialovou a pak na ultrafialovou. Pak mocný záblesk čistého bílého světla exploduje ve vašem vědomí. Nejste pouze obklopeni tímto bílým světlem, ale zdá se, že vy sami jste světlo. Vaše bytí je tímto světlem, a nic jiného není.

 

Tento poslední pocit se zdá, že trvá nekonečně. Pomalu, velmi pomalu se toto bílé světlo mění do čirého světla a místo, kde sedíte, se začíná znovu objevovat. Pouze to vypadá, jako by bylo vše kovové a vyrobené z čistého zlata – stromy, mraky, zvířata, domy, jiní lidé – kromě vašeho těla, které může, ale i nemusí, vypadat jako zlato. Téměř bez postřehnutí se zlatá, kovová realita stává průhlednou. Pomalu začíná všechno vypadat jako zlaté sklo. Budete schopni vidět skrze zdi, dokonce uvidíte lidi se za tou zdí procházet.

 

Prázdnota – tři dny temnoty

 

Nakonec se zlatá kovová realita začíná zakalovat a pozvolna mizet. Zářivá zlatá se stává mdlou a stále ztrácí svoje světlo, dokud není celý svět tmavý a černý. Noříte se do temnoty a váš starý svět je navždy pryč. Nyní vaše oči nedokážou vidět nic, ani vaše tělo. Uvědomujete si, že jste stabilní, ale současně se zdá, že plujete. Váš dobře známý svět je pryč. Ničeho se zde nebojte. Není tady nic, čeho byste se měli bát. Je to naprosto přirozené. Vstoupili jste do Prázdnoty mezi 3D a 4D, do Prázdnoty, ze které všechny věci pocházejí a musejí se do ní vrátit. Vstoupili jste do dveří mezi světy. Není zde světlo, není zde zvuk. Nastává zde absolutní ztráta smyslů, na kterou žádná představivost nestačí.

 

Není tu co dělat, pouze čekat a cítit vděčnost za vaše spojení s Bohem. Možná v tomto bodě budete snít. Je to v pořádku. Pokud nebudete snít, bude se vám to zdát jako dlouhá, dlouhá cesta průchodu. Ve skutečnosti to bude trvat jen asi 3 dny. Toto období může trvat od dvou a čtvrt dne do asi čtyř dní. Normálně to trvá mezi 3 a 3 a půl dne. Tyto dny jsou počítány samozřejmě jako pozemské a tento čas je čas zkušenosti. Není to reálný čas, protože čas neexistuje. Nyní jste dosáhli „konce času“, o kterém Mayové a další náboženští a spirituální lidé hovořili.

 

 

Z knihy Prastaré tajemství květu života

přepsala Monika MAHMOUD