Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lady Gaia hovoří

A ještě vzkaz od naší ZEMĚ :


Lady Gaia hovoří o vzestupu

Uveřejnil(a) Láďa
Čtvrtek, 08 Listopad 2012 14:16
Poselství Lady Gaii přijala Marketa Selinijana dne 06.11.2012

Milí přátelé,
zdravím vás všechny, jsem Lady Gaia, matka. Jsem vědomí této Země.
Jsem země, vzduch, voda i oheň. Jsem z živlů stvořená a přesto je mé vědomí nehmotné.
Vřele vám děkuji za možnost doprovázet vás a za pomoc, kterou přispíváte.
Jsem Lady Gaia a s radostí k vám pronáším tato slova, která jsou pro vás určena.

V mém nitru se ukrývá mnoho cest, mnoho měst a mnoho světů. Ukrývá se tam celý vesmír a přesto je tato myšlenka pro lidské chápání neuchopitelná. Jsou to světy, které jsou vám cizí a přesto blízké a důvěrné. Doplňují se navzájem, jsou symbiózou světů, které se odlišují od toho vašeho. Váš svět byl oddělen. Svět na povrchu Země vládne jinou energií než ta, která je uvnitř mne ukrytá. Obracíte se k bytostem vně a přitom vzestup přichází zevnitř Země, z mého nitra a to, co vnímáte vně, jsou energie, které mi pomáhají se pozvednout. < strong>Hybná síla vzestupu je však uvnitř mne a nedá se zvenku nijak ovlivnit. Vše, co se děje kolem planety, je mi podporou a ukázání směru mé cesty. Je to důležité pro mé cestování vesmírem. Je to balzámem pro mé tělo a má vděčnost za tuto pomoc je nesmírná. Bez pomoci zvnějšku by vzestup nebyl možný. Je však důležité chápat, že přichází z nitra Země a já sama rozhoduji o okamžiku vzestoupení mé fyzické schránky jako celku.

Některé z mých říší vzestupovat nepotřebují, vždy se pohybovaly v energiích jednoty a skutečnosti. Jiné z říší vzestup uskutečnily během uplynulých měsíců, aniž jste si toho všimli. V mém nitru vzestoupila již říše minerálů a říše vody. Vibrace těchto světů se nyní rozšiřuje po povrchu Země a svým vnitřním zrakem můžeš možná zahlédnout to, jak světelné paprsky pronikají z mého nitra až na povrch a dál, až do vesmíru. Neb tato vibrace končí svou pouť v mřížce lásky Země. Tisíce a tisíce těchto bodů se každým okamžikem připojuje na mřížku lásky a Božská vlna magie, která mé tělo skráp&i acut e; v poslední čas, zrychlila toto tempo vracení se k jednotě.

Všichni vzrušeně hovoří o okamžiku vzestupu jako celku. Však to, co nazýváte celkem, tím je myšleno vzestup lidských bytostí. Vy, jako obyvatelé Země, vaše speciální rasa, vzestupuje jako celek na závěr samotného vzestupu a proto se to pro vás jeví jako nejdůležitější část vašeho života, jako nejdůležitější etapa Země.

Země pod vašima nohama však v tu dobu již vzestoupena bude. Poslední tečkou vrcholné fáze vzestupu je vzestup lidské říše. V následujících dnech lze očekávat vzestup říše ohně. Tato fáze bude protkána vibracemi, které při spojení se Zemí můžete vnímat a cítit. Když se v tuto dobu spojíte se zemí, s mým nitrem, ucítíte jemné chvění. Vzestup říše ohně mohou v říši lidí provázet výbuchy emocí, které byly drženy v nitru, pod pokličkou. Nyní se uvolní, aby se transformovaly. I tímto je lidská říše připravována na svůj vzestup a je to jeho součástí .

Vzestup se koná postupně, moji milí, a ani já nikdy přesně nevím, co danou vlnu vzestupu provází. Důvěřuji však svému vnitřnímu vedení, důvěřuji těm, kteří mne vedou z vnějšku a v nitru sebe vím, že přichází doba, kdy shazuji svůj starý šat a oblékám zcela nový.
Ten, který opět bude vyzařovat do široké dáli a oslní svou září okolí. Země kdysi byla planetou, jejíž záře byla vidět z širokého vesmíru a nyní se k této záři vrací. A za to děkuji i Tvému Já.

V době svých pochybností se obrať ke svému vnitřnímu Já a zjistíš, že v čase přítomnosti není nic, co tě mohlo ohrozit nebo ti ublížit. V čase přítomnosti existuje pouze okamžik lásky, který znáš.

S láskou
Lady Gaia