Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otvírání kódů Země 11.11.2011

10. 11. 2011

Channeling

11-11-11: Aktivace kódů Zdroje

Včera v 8:35

,,Začali bychom tímto: Gratulujeme! Oficiálně jste na odletové dráze k nové Zemi." (Plejádská nejvyšší rada - dále PNR)

Očekávání

Tak jsme tady… na pokraji dlouho očekávaného ukončení Mayského kalendáře, prastarého a přesného strážce ,,času" 16,4 miliard let vývoje vědomí. Po celé planetě se odehrává tolik toho, co má podpořit vynoření nového evolučního cyklu, avšak událostí, která ve mně opravdu vyvolává vzrušení, je obřadní pouť Mayských Starších, kteří ponesou třináct křišťálových lebek z jednoho pobřeží USA na druhé, a vyvrcholí to (nanejvýš posvátným) Mayským obřadem krystalové lebky (cesta začne zítra, 27.10.11, na Manhattanu, a skončí 11.11.11 v Los Angeles).
Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s významem křišťálových lebek, Cal Garrison říká:
"… tyto prastaré artefakty prý obsahují informace o historii naší planety a budoucnosti lidstva. Vytesány z krystalu křišťálu, a jiných krystalů jako jadeit, tyto lebky generují energetické pole, které aktivuje lidské vědomí způsobem, jenž rozšiřuje naše vnímání skutečnosti. Konec konců jsou manifestací Ducha v podobě, která nyní pomáhá změnit magnetickou frekvenci Matky Země. Jakmile jsou Duchové Lebek obřadně probuzeni, prastará moudrost, vědění, jež bylo v krystalické matrici uchováváno celé věky, vstoupí do sjednoceného pole a naplní kolektivní vědomí veškerými znalostmi o všem, co se stalo na planetě za posledních 26 tisíc let a snad ještě dříve."
Už samotná myšlenka, že tyto posvátné energie se spojují méně než 60 mil ode mne, je hodně zvláštní… do té míry, že když se na to naladím, rozdrnčí se mi všechny buňky v těle niterným, těžko zkrotitelným vzrušením. Což je zvláštní, protože stěží chápu důsledky toho všeho.
A pokud přemýšlíte, co to bude znamenat pro nás… nuže, Plejáďané říkají, že těm, ,,kteří ukazují cestu" a kteří mají naplno vstoupit do svých božských rolí a záměrů ve fázi ,,aktivní služby", bude trvat asi 2 týdny, než včlení ve vší jasnosti porozumění, co to pro ně znamená…. a tak jedno až sedm století bude význam tohoto evolučního skoku trávit planeta jako celek. Čas mezi nynějškem a bránou 11:11 je plný potenciálů a naše vědomá účast na tomto posvátném putování je velice mocná, a můžeme ji pocítit skutečně hmatatelně prostřednictvím modlitby, meditace, vizualizace… nebo - vážně - už jen tím, že o tom budeme přemýšlet.
Jednu věc už víme… no, tedy dvě věci: 1/ naše fyzická těla stále ještě nepochopila, že nyní potřebujeme, aby zaujala své pozice… a 2/ energie toho, co přijde, pulzuje tak intenzivně, že můžeme skrze závoj doslova cítit rodící se důkazy. Naše nové/pravé životy jsou nám již tak blízko, že je to až mučivé… Pokud se na to naladíte, je to pocit jako na Štědrý večer… až na to, že to také může být onen Štědrý večer, který jste jako dítě strávili s chřipkou…
Máme určitou představu o tom, jaké dárky nás čekají, ale jistě to nevíme…. A proto to vzrušení. Jednoznačně jsme sepsali seznam svých přání… pravděpodobně mnohokrát… ale ti neviditelní říkají, že i naše přání blednou před tím, co nás čeká.
,,My, stejně jako vy, cítíme pulzující energie konvergence, které narůstají ve vaší sféře, a jsme velmi potěšeni tím, co všichni z vás, strážců nové Země, zažijí sami v sobě a čeho se stanou u sebe navzájem svědky." -PNR

Hilarion

Pondělí v 8:26

Hilarion, 6. - 13. november 2011

Milovaní.
Nyní se posouváte výš než kterýkoliv jiný energetický týden a je velmi důležité, aby jste během tohoto období zůstali uzemnění. Bude pro vás velmi prospěšné být v kontaktu se samotnou podstatou rodiny stromů a pobývat v Přírodě. Také vám pomohou koupele v teplé vodě s příměsí síranu hořečnatého či s mořskou solí udržet své aurické pole v dobrém stavu. A samozřejmě, tím nejdůležitějším stále zůstává, udržovat své myšlenky a záměry na vaší nejvyšší vizi sebe sama a vašeho Světa, neboť to, na co se zaměříte, stvoří Novou Zemi Prvotního Světla, jež se projeví na Zemi. Buďte tady a teď a zodpovědní tak jako ti, kteří jsou tohoto jevu spolutvůrci.
 
Přecházíte do vyšších dimenzí Lásky, což následně bude mít různým způsobem vliv na každého jedince, ale zcela určitě půjde o hluboce pocítěnou zkušenost. Starosti a znepokojení, které byly neseny v srdcích Všech, budou rozpuštěny, vděčně propouštějíce poslední zbytky třídimenzionálního vědomí, a tak budete moci postoupit do nového vyššího stupně jednoty se svými Andělskými Já, aby měly co největší účinek uvnitř každého z vás a tím na vaše každodenní životy. Z tohoto místa uvědomění a vědomí se dostaví zplnomocnění ke spolupráci a spolutvoření nové Země, právě té, na níž se Všeobecné vědomí může stát naší realitou.