Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč se nebát konce roku 2012

   zda se bát konce roku 2012

Často se mě lidé ptají, zda se bát konce roku 2012. Objevují se články všeho druhu „jak to bude probíhat“. Taky mě to mátlo, tak jsem se zeptala andělů a tady je odpověď: 
„V první řadě si musíš uvědomit dvě věci. Za prvé - ten proces už začal. Symbolicky řečeno, představ si, že chceš udělat krok. Co musíš nejprve udělat? Pozvednout nohu. To už se stalo. Země je nakročená, je už na hranici vyšší dimenze … Ta druhá věc je, že neustále platí svobodná vůle a síla myšlenek lidí určí, jak bude probíhat konec roku 2012. Myšlenky lidí jsou silné a zrealizuje se to, co „bude mít větší váhu.“ Musíš ale vědět, že v historii lidstva nastaly chvíle, kdy do slova a do písmene katastrofu odvrátilo několik lidí silou svých myšlenek a pomocí bytostí světla. Nyní je situace jiná – myšlenky lidí jsou vyspělejší a mocnější a je tu spousta pomoci. Ty jsi napojená na nás, anděly, jiní na mistry, další na elfy, jsou tu bílí magové, ale i spousta vesmířanů. A co se právě děje. Víš, spousta poslů světla prožila zkušenosti nejen na Zemi, ale i v jiných dimenzích. To platí i o vesmířanech, mistrech a andělech. Probuzení poslové světla mohou si rozpomínat, jak to probíhalo jinde… takže ty různé návody, co se bude dít, pramení z toho, jak každý touží připravit Zemi tím nejlepším způsobem. Někdy to znamená, že připravují lidi i na to „horší“. A tudíž tady rostou různé myšlenkové proudy. Ani my nevíme, jak to proběhne, protože v prosinci roku 2012 bude velice vzácná konstelace Země s Vesmírem, zvěrokruhem… vždyť víš. Otevře se síla, která lidem posilní emoce. To může být dobré, ale pokud tu zavládne strach, pak to může vyhovovat „negativním silám“. Zase představ si, že jsi nakročená, a najednou s tebou něco zatřese. Může se stát, že se noha vrátí „na staré místo.“ Proto by pro nás bylo nejlepší, aby vše probíhalo jako teď – zlehoučka, přirozeně. Země se musí dostat vyšší dimenze přirozeně. To by bylo nejlepší, pokud se ale stane, že myšlenky zrealizují tu dramatičtější část… i tak se neboj. Protože všechny bytosti světla budou lidi vést „dopředu“. Může se stát, že některé oblasti zažijí o trochu jiný vývoj než druhé… přesto ti opakuji, pro nás by bylo nejlepší, kdyby lidé se buď těšili anebo přirozeně se šlo dál jako doteďka. Pokud se tak stane, dalším důležitým datem je únor/březen 2013, kdy se „symbolicky vyjádřeno“ „převáží váha a krok se dostane do pozice, kdy by už neměl být možný návrat zpět. V žádném případě se neboj, dokonce, jak vidíš, ani jeden z nás (tzn. mých andělů) ti nepřipomíná, abys myslela na 21. prosinec. Jiní to cítí jinak. Ty jsi, například, dosud nepomáhala v dimenzi, kde se přerod stal… vždy jsi pomáhala tam, kdy vývoj šel dopředu a bylo třeba pomáhat, ale neměnila se podstata dimenze. Proto necítíš strach ani potřebu lidi varovat. Jiní prožili zkušenosti, včetně jejich přátel vesmířanů, kdy to nemuselo být snadné, a nyní cítí potřebu vysvětlit lidem, jak se chovat. Důležité je, aby lidé neměli strach. To ostatní společně zvládneme za každého „scénáře“. 


Tak vidíte, prosím vás, všichni co mi píšete o roku 2012, většinou máte obavy. Odhoďte je, neposilujte strach, všechno dobře dopadne, a třeba to bude probíhat tak přirozeně jako nyní.


Zdroj FB Andělé - poslové Lásky