Jdi na obsah Jdi na menu
 


Varovný vzkaz z českých laboratoří, o jogurtech, modifikovaných škrobech, GMO ...

 

Varovný vzkaz z českých laboratoří, o jogurtech, modifikovaných škrobech, GMO a jiném

jogurt

“Nejoblíbenější jogurty nejsou jogurty, ale zahuštěná obarvená hmota, která mléko neviděla ani z vrtulníku.

Bifida v dlouho trvanlivých jogurtech (Danone, …) jsou zvířecího původu tedy Bifidus esencis (bifidus avicenc) a ten skutečně není našemu tělu vlastní – je izolován z kachen a dobře a dlouho přežívá (musí to mít i v den konce záruky určitou hodnotu bakterií.) Tyto nelidské bakterie mohou nahradit původní mikroflóru a způsobovat průjmy.

Evropské středisko pro potravinovou bezpečnost provedlo rozsáhlou výzkumnou studii na téměř 1 000 vzorcích jogurtů vyráběných různými mlékárenskými společnostmi, aby zjistilo, jestli jsou tolik oblíbené jogurty zdravé, jak tvrdí reklama. Výsledky výzkumu se ukázaly být zklamáním: jogurty nemají na lidské tělo zázračný terapeutický efekt, ani nezlepšují imunitní systém!!!

Podle výzkumu nemají jogurty žádný pozitivní vliv na chemické procesy v lidském zažívacím systému. Vlastně jsou jogurtové nápoje zcela neprospěšné – tělo nerevitalizují, jak tvrdí reklamní slogany jejich výrobců – uvedl Medpulse. Mnoho společností vyrábějících jogurty stále působí na potenciální zákazníky starými slogany, tvrdícími, že jejich produkty mají vysoce pozitivní vliv na zažívací systém a tělo jako celek.

Zkrátka jogurt není nic jiného, než atrapa. Navíc některé jogurty, stejně jako další typy mlékárenských produktů, mohou být pro lidské zdravínebezpečné. Mnoho jogurtů dostupných dnes ve všech obchodech na světě nemá s produktem vymyšleným před několika tisíci let na území moderního Bulharska nic společného.

Stále věříte mýtům o probiotických bakteriích, které zlepšují imunitní systém a zažívací trakt? Pokud ano, jste oblbováni.

V Moskvě došlo k mnoha případům, kdy lidé vedoucí zdravý způsob života byli nakonec hospitalizováni. Mnozí z těchto pacientů byli diagnostikováni s pankreatolýzou. Po dotazu na jejich jídelníček řekli, že konzumovali jogurtové nápoje Danone, jako Actimel a další. Pankreatolýza je velmi nebezpečná nemoc, která ničí slinivku.” …

Pokračovanie na stránke: www.vasevec.cz

http://clanky.ezofit.sk/2013/11/varovny-vzkaz-z-ceskych-laboratori-o-jogurtech-modifikovanych-skrobech-gmo-a-jinem/