Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Milá Janičko,

(Iva, 26. 4. 2014 20:07)

Milá Janičko,
Ty krásná bytůstko, hvězdičko z nebes, andílku sjedním křídlem / obejmu tě a uvidím dvě křídla /, rozzářený paprsku slunce, vodo plná života, vánku kolébko radosti, i temná noci plná pohlazení,

ukázala jsi mi nádhernou cestu vesmírem, má víra mi pootevřela dveře, duchovní učitelé nechali nakouuknout, ale ty jsi mi dala odvahu jít dál.

Znát svobodu, radost z poznání, jmenovat strach - soucítit s ním, pohladit ho a nechat ho rozplynout jako vánek.Zažít tolik různorodých barev vesmíru ,najít lásku každičké duše, cítit teplo, vnímat štastný a krásný radostný život , nadechnout se a občerstvit se , hledat a nalézat, ................ ach ta láska spojnice všech vyznání.

Ukázala jsi mi cestu jak získat pokoj,
milovat tam, kde je nenávist,
odpouštět tam, kde jsou křivdy,
sjednocovat tam kde je svár,
říkat pravdu tam kde je omyl,
probouzet naději tam, kde je zoufalství.Smějící seNevinnýLíbající

Janičko, zažehneš světlo tam, kde se stahují temnoty a vnášíš radost, když se šíří starosti.

Mnohokrát díky, díky, díky!!!!!!!!

Re: Milá Janičko,

(Jana Cop, 26. 4. 2014 20:09)

Ivi, já jsem úplně dojatá, jak ty to krásně píšeš. No nádherná úplně báseň. To ty jsi jenom s pomocí všeho dobra našla poklady v sobě dávno uložené.
Děkuji ti moc a vše ať regeneruje v té lásce, kterou produkuješ neustále.
krásné dny měj jana

problém partnerský

(Renáta Petřeková, 17. 4. 2014 12:46)

Dobrý den,momentálně řeším vážný manželský problém,manžel má dlouletou milenku a už půl roku,kdy se do provalilo se není schopen rozhodnout,s kým chce nadále být.Trvrdí,že nás má rád obě,že o mě nechce přijít a momentálně máme měsíční pauzu ve vztahu.kdy on bydlí s ní,aby si prý ověřil,že ona není ta pravá.Já se léčím antidepresivy,nevím jak dál,vím,že i on má vleké psychické problémy,ale nijak je neřeší.Chtěla jsem se zeptat,zda by mně Vaše metoda mohla pomoct ke znovunalezení sama sebe,nabytí vnitřího klidu,zbavení strachu z budoucnosti a nalezení odvahy to celé vyřešit,protože on toho není schopen a já už takto dál žít nechci.On by k Vám určitě nešel i když podle mého,by to taky potřeboval.Děkuji za odpověd.

Re: problém partnerský

(Jana Cop-odpověď, 17. 4. 2014 21:31)

Krásný den Renatko,
Určitě vás to vede správně, když to chcete vyřešit a nechcete se trápit.
A jediná cesta je myslím právě jít do sebe a tam vše opravit. Vše, co se nám děje , je odrazem naší mysli.
Jistě se hodně vyřeší, změní se náhled. Stejně vás trápí vaše pocity a ty téměř všechny původně mají kořeny ve vašem dětství. Skutečně se dají věci brát prostě takové, jaké jsou. A v jakékoli situaci je možno být šťastný a v pohodě. A takovém stavu vždycky víme přesně víme, co máme dělat, protože nás vede intuice. A i vy to víte a budete vědět. A pak uděláte to, co je nejlepší pro vás všechny. a když vy to budete mít v sobě porovnané, pak se může manžel začít chovat úplně jinak, nebo vy a věci můžou nabrat nečekaný spád. Ale jste schopná být u toho v pohodě.
Klidně mi zavolejte, probereme to a jestli budete chtít, najdeme i termín.
Moje nové stránky a všechny kontakty jsou zde dole, tak se můžete ještě podívat na ledacos. Zatím mějte krásné dny a ať jste brzy co nejvíce šťastná, ať už to bude jakkoli. Jana www.tancimzivotem.cz

moje mailová adresa

(Renáta Petřeková, 17. 4. 2014 12:48)

můj mail renatapetrekova@seznam.cz

Ahoj Jani, tak se znovu ozývám po RUŠce...

(Jarka, 7. 4. 2014 23:15)

Ahoj Jani,
tak se znovu ozývám v tomto krásném sluníčkem prozářeném dni, jak pokračuji dále po RUŠce. Mohu říci, že jsem sama sebe překvapila tím, že v sobotu 5.4. jsem se sama přišla přitulit k partnerovi (po více jak dvou letech) a jeho hlazení mi tentokráte bylo příjemné a my spolu strávili krásné něžné chvíle. I partner je více pozorný, jemný, něžný a komunikace se výrazně zlepšila. Cítíme vzájemnou lásku.
A aby toho nebylo málo, tak toho dne jsme objevili a naplánovali si společnou poznávací a dobrodružnou dovolenou, po které jsme toužili, ale vždy jen mluvili a nikdy neuskutečnili. A i když měl partner naplánovanou dovolenou až v srpnu a ta dovolená je už v červenci, jeho spolupracovníci se vzdali své dovolené v jeho prospěch a posunuli si ji na jindy, takže si můžeme splnit jeden z našich cestovatelských snů.
A já dneska na pracáku dostala na 8 měsíců podporu, takže se mohu vklidu rozmyslet, jak dál ve svém pracovním životě. A udělala jsem si radost a koupila si dnes krásné blankytně modré plavky (také po letech) a super maskáče na dovču. Jsem šťastná!(á právě se spustily slzičky štěstí). Děkuji Vám! Těším se na další setkání s Vámi!
Ještě pár letáčků jsem rozhodila, ať jsou i další lidi šťastní, ti, které Váš letáček přitáhne, tak jako mne, když jsem byla zoufalá a nevěděla kudy kam.
Děkuji andělé, že jste mé kroky, tenkrát v mém zoufalství, vedly do Fajneho kafe v Opavě!
Ještě chci dodat, že, i když jsme řešily s metodou RUŠ nakonec vztahy(tak to chtěla má duše) a né finance, s čímž jsem původně přišla, řekla bych, že se mění k lepšímu nejen ty vztahy, ale dokonce i ty finance(nedávno zrovna ke mně nějaké penízky přišly, podotýkám, že z neočekávaného zdroje), a co se týče pracovního života, beru to s nadhledem, no a co, jsem nyní zatím nezaměstnaná, ale mám aspoň čas a klid si vše pořádně promyslet, vypustit, odpočinout si a v tom klidu už teď mne napadají tvořivé myšlenky a začíná se pomalu klubat plán, jak svou situaci zvládnout.(Slovo problém už nepoužívám, nahradila jsem ho slovem SITUACE).
Tak zatím pa Jarka

dopis 1.:...Jinak se mám skvěle, je mi lépe, více se usmívám, zklidnila jsem, více si povídáme s partnerem, obrázek a text pod ním, který jste mi nakreslila a napsala mi visí u postele, kousek od mojí hlavy, když jdu spát či ráno vstávám i během dne, když jsem doma , koukám na něj nebo na něj položím dlaň(pak cítím energií, jak pulsuje) a pročítám text pod obrázkem, který mi dělá dobře...

Re: Ahoj Jani, tak se znovu ozývám po RUŠce...

(Jana Jarce, 7. 4. 2014 23:25)

To je všechno úúúúúžasné Jaruš. Kroky vás vedly kam třeba, protože jste krásně poslouchala své nitro. A berete vše super a tak je vám vše nakloněné. Jsme všichni jeden celek a pomáháme si . Děkuji také moc a at se cesta vydaří. Krásné dny Jana

Moje první zkušenost s RUŠkou a paní Janou :)

(Eva , 12. 3. 2014 20:03)

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o zážitek z RUŠ terapie pod vedením paní Jany. Nad objednáním jsem velice váhala. Když jsem se sama sebe ptala proč, zjistila jsem, že jediným prostým důvodem jsou peníze (jsem studentka). Ale řekla jsem si – jaká je lepší investice, než sama do sebe? Do svého štěstí? Do své vnitřní pohody a spokojenosti? Představa nového oblečení oproti těmto vyjmenovaným pokladům byla k pousmání, a proto jsem více neváhala. Nejdříve jsem napsala e-mail, na který p. Jana vzápětí odpověděla, pak jsme se domluvily telefonicky na termínu a do měsíce už jsem seděla v příjemném prostředí jejího pěkného domečku. Terapie probíhala kolem 4,5 hodiny a byla hodně hluboká, intenzivní a náročná. Výsledky za to stály. Měla jsem celou řadu psychických blokád, zaměřily jsme se na všechny vyjmenované, ale nejvíc na tu nejpodstatnější – na problém, se kterým jsem za paní Janou přišla pro pomoc (v jeho důsledku trpěla depresemi, úzkostmi a fyzickými nevolnostmi). S tímto problémem (a jeho důsledky) mi paní Jana pomohla na 100 %. Cítím se v pohodě, cítím se uvolněná, cítím se svobodná, cítím, že má budoucnost bude krásná. Úžasné.

Po terapii se mi potvrdil můj názor – člověk má odpověď v sobě a je v jeho kompetenci si svůj problém vyřešit sám. Ano, ale může to trvat i roky, nebo celá desetiletí! Proč ztrácet čas, když mám na dosah skvělého terapeuta, který přesně ví, jak pomoci během pár hodin, dní? Který přesně ví, jak mě ,,naťuknout“:)?

Jednou větou: „Paní Janu (Janičku:)) srdečně doporučuji“ a šířím dál, protože mám radost, že tato metoda funguje a že máme každý možnost žít svůj život snů! Nemáte co ztratit, můžete jen získat ;). Přála bych všem, které to za p. Janou táhne, ať jdou a ať mají taky takové úžasné výsledky jako já. Mimochodem účastním se i seminářů, které jsou taky úžasně obohacující (mohla bych psát do aleluja:)..

..a když to po sobě čtu zní to až neuvěřitelně :).. ale je to tak.

Všechny zdravím a přeji krásný den

a Vám paní Jani D Ě K U J I, že jste a předáváte svou krásnou energii dál.

Re: Moje první zkušenost s RUŠkou a paní Janou :)

(Jana van Coppenolle, 12. 3. 2014 21:31)

Evičko, mockrát děkuji za krásná slova. A hlavně jsem moc ráda, za ta zlepšení, moc mě to těší. Ne každému se chce napsat, co se změnilo a je super vědět o výsledcích. mějte se moc a moc krásně, ať se daří ve všem s tím krásným napojením, které máte. jana

Děkuji

(Pavlína, 12. 3. 2014 8:32)

Dobrý den paní Jano,
musím Vám ještě jednou napsatat a hlavně Poděkovat, protože po vaších dvou terapiích se můj život změnil k lepšímu. Nejsem vůbec nervózní a mám většinou dobrou náladu a chuť se smát. Mám pocit, že mi zhoustly vlasy a potíže s močovým měchýřem se zmírnily. Spánek se o hodně zlepšil. Při zpívání vyzpívám vyšší tóny než jsem dokázala před terapiemi. Beru život s nadsázkou a ani se moc nesnažím. Objevují se sice problémy se stejnými lidmi, ale nijak mě to nezasahuje a netrápím se. Pořád sleduji záměr a doufám, že se mi mé sny splní. Dokonce jsem se přihlásila na kurz RUŠ 1 k manželům Nejedlým. Bohužel mí nejbližší mě od toho dost nevybíravým způsobem odrazují. Ale já se tam těším. Jsem Vám vděčná za to, že jsem úplnou náhodou objevila Vaše krásné stránky na internetu a objednala jsem s na terapii. Děkuji Pavlína

Re: Děkuji

(Jana van Coppenolle, 12. 3. 2014 21:27)

Pavlínko, mám moc radost ze všeho a děkuji, že píšete. to mě moc těší. protože 2.RUška byla hodně výživná a hodně do hloubky a jsem ráda, že se výsledky takto projevily. Ať se vám moc moc daří. A dejte vědět, jak se to vine dále, i po kursu, jestli budete pokračovat. Mějte krááásné dny Jana

Dobře se vyspat

(Pavlína, 8. 2. 2014 18:05)

Dobrý den, paní Jano,
už je to delší doba, co jsem byla u vás na terapii a vždy, když si na ten den vzpomenu, je mi hezky a připomenu si, že mám být šťastná. Už mockrát jsem si vzpoměla, že bych Vám mohla napsat, jak to vypadá s mým problémem. První týden jsem spala dobře, ale pak se to zase začalo kazit. Snažím se myslet na to, jak bych si to představovala ideálně, jak jste mi radila. Pořád věřím, že se to upraví. S manželem se situace zlepšila v tom, že se ke mně většinou chová dobře a jestli se na mě zase oboří, tak mi to vlastně nevadí. Ale když stojí blízko mně, třeba v kuchyni, je mi nepříjemně. Nevím, zda se mám přemáhat a vytvářet harmonický vztah, nebo to mám nechat plynout volně a do ničeho se nenutit. Pořad si nepovídáme a netrávíme spolu volný čas. Pavlína

Re: Dobře se vyspat

(Jana Cop-odpověď, 9. 2. 2014 22:43)

Pavli. To je pokrok, že už nereagujete emocionálně. I že vnímáte z jeho strany zlepšení.(Nemusí vám dělat zrcadlo vašich bloků, když tam nejsou) Určitě jsou dětské programy vymazány. Teď je ale třeba možná o to více ujasnit si a upevnit si záměr. Říct si, co opravdu chcete. Rozhodnout se pro to a ono vás to povede.( Např. mít partnerství, kde je vzájemná láska a umíme si ji dávat najevo. Cítím se milována. Můj spánek je sladký a jsem vždy dobře vyspaná...). Pokud tam nejsou staré programy, je tam prázdný list a co si tam napíšete, je na vás. Však nějaké afirmace máte a další přidejte. Upevňujte nové, co chcete v životě mít a cítit. Stále tvoříme a jedině my určujeme směr, kam jdeme.
Přeji ať se to krásně daří a děkuji za info. Jana
Klidně zavolejte, budete li se potřebovat poradit

Děkuji, Jani, že jsi! :-)

(Beáta, 31. 1. 2014 16:51)

Ozývám se až po týdnu, kdy jsem byla u tebe na RUŠ, nějak mi to nevyšlo napsat dříve... Moc děkuji za terapii, určitě mi pomohla a ukázala mi, jak pracovat se svými emocemi. Některé situace ještě nezvládám tak, jak bych chtěla - myslela jsem si, že se po terapii stane zázrak a vše se změní jako mávnutím kouzelného proutku. :-)) Ale jsem mnohem více v klidu, mnohem lépe zvládám vše, co mě trápilo a jsem o hodně šťastnější a vyrovnanější. Měj se hezky, ať se daří a těším se na další setkávání a další konzultace. :-)

Re: Děkuji, Jani, že jsi! :-)

(Jana Cop-odpověď, 31. 1. 2014 20:00)

Odpovídám i na mail, kde jsi psala více:
Děkuji Beatko, za příspěvek i mail.
Čím méně má člověk bloků, tím lépe slyší duši a ten vnitřní hlas srdce. Tak uvidíš, jak se to uleží, někdy to všechno docvaká za pár dní, týdnů. Uvidíš své reakce. BUde li tam v jádru klid, ale ponoukání třeba k akci, tak je to v pořádku.
Já od doby, kdy jsem poznala RUŠ, na sobě už poznám, kdy je reakce dětská. A kdy je třeba prudká, ale adekvátní, na místě, z klidu uvnitř, ale nejlepší je se hlasitě ozvat. Nebo odejít, kde jsem dříve neuměla.
Prostě jsem začala více dělat, co mi nitro radilo. Partner se mi stal zrcadlem mých reakcí. A já místo breku a hádky jsem se naučila jít si co nejdřív bokem a vyčistit si to. A pak jsem viděla věci jinak, reagovala jinak. Otevřely se možnosti do té doby zakryté.
Možná uvidíš, co jsi dříve neviděla. Pokud je to hlas duše, je klidný a v pohodě. Pokud je to dětská rozrušená reakce, bolestínek, něco navyklého, je to většinou blok z dětství.
Ohledně mužů, uvidíš(asi na partnerovi, je ti nejblíž), jestli je třeba vztah k mužům dořešit.
Ideální by bylo, kdyby jsi si představila zosobněného MUŽE a jestli v mysli obejmutí s ním je jen tekoucí láska a vzájemný obdiv.
Odpuštění najdeš zde, kdyby sis chtěla vyzkoušet:http://www.levitas.estranky.cz/clanky/metoda-rus/jak-zkontrolovat-odpusteni-pro-klienty--kteri-rus-absolvovali.html. Musí být blažené jak s nejmilejší osobou na světě. Jinak ti bude mít partner ještě co hrát.
Zatím užívej život. Všímej si všeho dobrého a to vyzvihuj. A toho bude v tvém životě více. Vděčnost projevuj kde můžeš. Měj se blaženě pa Jana

Re: Re: Děkuji, Jani, že jsi! :-)

(Beáta, 31. 1. 2014 21:03)

Jani, děkuji... Všechno, co říkáš, dává smysl a určitě se z toho poučím. Jsi moje inspirace v mnoha směrech! Jsi fakt úžasná a jsem MOC ráda, že tě znám...

Můj obraz nádherného tančícího já

(Adéla, 31. 1. 2014 20:04)

Dobrý den paní Jano, :)
píši ,abych Vám opožděně( a za to se omlouvám) poděkovala za pomoc. Cítím se teď mnohem lépe. První dny po metodě byly pro mě vcelku těžké, kvůli mému očekávání, že se vše hned změní v můj prospěch, a to bylo špatně. Ale pochopila jsem a musím říct, že mé vztahy s lidmi se výrazně zlepšily. Například s mým otcem. Týden po metodě RUŠ jsem ho navštívila a nemohla jsem se přestat divit. Zjistila jsem, že už se ho nebojím a jeho chování ke mě se úplně změnilo. A za to Vám velmi děkuji :))). Abych na metodu nezapomněla tak jsem si ještě k Vašemu obrázku vyrobila plakát, na kterém je obrázky vystřižených z časopisů znázorněn život jaký chci. A navíc a to je zajímavé, mě jednou napadlo, že si nakreslím sama sebe(což bylo divné, protože mé malířské schopnosti jsou na bodu mrazu). Vytvořila jsem obraz nádherného tančícího já. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, že se mi něco takového mohlo povést. Takže to byl takový malinký zázrak. :) Jinak se cítím mnohem sebevědoměji a jsem se sebou mnohem spokojenější.
Ještě jednou Vám chci moc a moc poděkovat za pomoc. Jste opravdu úžasná! :)

Re: obraz nádherného tančícího já

(Jana Cop-odpověď, 31. 1. 2014 20:05)

To je paráda, Adélko. Moc mě to těší. I ten plakát je skvělý nápad. I ten obrázek. Symboly jsou ohromně mocné. mějte se stále krásněji a užívejte život jana

Klid v duši

(Míša, 22. 1. 2014 9:36)

Dobrý den paní Jano,
dnes, druhý den po návštěvě u Vás, mi je konečně krásně a radostně. Když jsem od Vás odjížděla, bolela mě hlava a doma začalo i celé tělo, zřejmě ještě něco dobíhalo... Dokázala jsem už pak jen ležet a prostě jen být. Druhý den po vyspání byl o něco lepší a odpoledne nastal velký zvrat, kdy jsem pocítila opět stav radosti a štěstí. Najednou mi to došlo. Bylo to pro mě velmi silné a nyní vím, jak se věci mají a jsem velmi klidná. Matně si vzpomínám, co jsme řešili, vím to jen obecně a naskakují mi jen samá pozitiva. Dokonce okolí se chová jinak - protože mé chování je jiné. Je to hodně povzbuzující :-)
Mám před sebou jen vše krásné, vím to, protože takto si to tvoříme :-) Moc Vám děkuji za pomoc a slova, která mi znějí v hlavě i teď. Celý život se směji, ale i za úsměvem se někdy skrývá bolest, kvůli které neumíme jít dál a to je třeba vyčistit... Jste úžasná bytost, která umí předat co ví.
Děkuji velmi za setkání <3 :-)

Re: Klid v duši

(Jana Cop, 23. 1. 2014 0:49)

Míšo, děkuji moc za mail a také za nádherný příspěvek na stránkách. Moc mě to potěšilo všechno.
Ano a plně s tím, co píšete v mailu souhlasím.
Je skvělé to pochopení, které přišlo i jiná reakce v běžném životě s rodiči. Tak to má být. Praxe je tady dole v lidském životě. To vše je božské, nic víc není třeba . Včera jsem dávala na https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial pěkný článek -rozhovor s mužem také probuzeným. také moc doporučuji-Život ve volném pádu-si najděte. Je to hned nahoře.Přeji samé světlo v meditacích i mimo ně. Jistě brzy budete zase krásně zpívat. Jste velice pěkná ušlechtilá bytost. Ráda vás uvidím. krááásné dny Jana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »