Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moje první zkušenost s RUŠkou a paní Janou :)

(Eva , 12. 3. 2014 20:03)

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o zážitek z RUŠ terapie pod vedením paní Jany. Nad objednáním jsem velice váhala. Když jsem se sama sebe ptala proč, zjistila jsem, že jediným prostým důvodem jsou peníze (jsem studentka). Ale řekla jsem si – jaká je lepší investice, než sama do sebe? Do svého štěstí? Do své vnitřní pohody a spokojenosti? Představa nového oblečení oproti těmto vyjmenovaným pokladům byla k pousmání, a proto jsem více neváhala. Nejdříve jsem napsala e-mail, na který p. Jana vzápětí odpověděla, pak jsme se domluvily telefonicky na termínu a do měsíce už jsem seděla v příjemném prostředí jejího pěkného domečku. Terapie probíhala kolem 4,5 hodiny a byla hodně hluboká, intenzivní a náročná. Výsledky za to stály. Měla jsem celou řadu psychických blokád, zaměřily jsme se na všechny vyjmenované, ale nejvíc na tu nejpodstatnější – na problém, se kterým jsem za paní Janou přišla pro pomoc (v jeho důsledku trpěla depresemi, úzkostmi a fyzickými nevolnostmi). S tímto problémem (a jeho důsledky) mi paní Jana pomohla na 100 %. Cítím se v pohodě, cítím se uvolněná, cítím se svobodná, cítím, že má budoucnost bude krásná. Úžasné.

Po terapii se mi potvrdil můj názor – člověk má odpověď v sobě a je v jeho kompetenci si svůj problém vyřešit sám. Ano, ale může to trvat i roky, nebo celá desetiletí! Proč ztrácet čas, když mám na dosah skvělého terapeuta, který přesně ví, jak pomoci během pár hodin, dní? Který přesně ví, jak mě ,,naťuknout“:)?

Jednou větou: „Paní Janu (Janičku:)) srdečně doporučuji“ a šířím dál, protože mám radost, že tato metoda funguje a že máme každý možnost žít svůj život snů! Nemáte co ztratit, můžete jen získat ;). Přála bych všem, které to za p. Janou táhne, ať jdou a ať mají taky takové úžasné výsledky jako já. Mimochodem účastním se i seminářů, které jsou taky úžasně obohacující (mohla bych psát do aleluja:)..

..a když to po sobě čtu zní to až neuvěřitelně :).. ale je to tak.

Všechny zdravím a přeji krásný den

a Vám paní Jani D Ě K U J I, že jste a předáváte svou krásnou energii dál.

Re: Moje první zkušenost s RUŠkou a paní Janou :)

(Jana van Coppenolle, 12. 3. 2014 21:31)

Evičko, mockrát děkuji za krásná slova. A hlavně jsem moc ráda, za ta zlepšení, moc mě to těší. Ne každému se chce napsat, co se změnilo a je super vědět o výsledcích. mějte se moc a moc krásně, ať se daří ve všem s tím krásným napojením, které máte. jana

Děkuji

(Pavlína, 12. 3. 2014 8:32)

Dobrý den paní Jano,
musím Vám ještě jednou napsatat a hlavně Poděkovat, protože po vaších dvou terapiích se můj život změnil k lepšímu. Nejsem vůbec nervózní a mám většinou dobrou náladu a chuť se smát. Mám pocit, že mi zhoustly vlasy a potíže s močovým měchýřem se zmírnily. Spánek se o hodně zlepšil. Při zpívání vyzpívám vyšší tóny než jsem dokázala před terapiemi. Beru život s nadsázkou a ani se moc nesnažím. Objevují se sice problémy se stejnými lidmi, ale nijak mě to nezasahuje a netrápím se. Pořád sleduji záměr a doufám, že se mi mé sny splní. Dokonce jsem se přihlásila na kurz RUŠ 1 k manželům Nejedlým. Bohužel mí nejbližší mě od toho dost nevybíravým způsobem odrazují. Ale já se tam těším. Jsem Vám vděčná za to, že jsem úplnou náhodou objevila Vaše krásné stránky na internetu a objednala jsem s na terapii. Děkuji Pavlína

Re: Děkuji

(Jana van Coppenolle, 12. 3. 2014 21:27)

Pavlínko, mám moc radost ze všeho a děkuji, že píšete. to mě moc těší. protože 2.RUška byla hodně výživná a hodně do hloubky a jsem ráda, že se výsledky takto projevily. Ať se vám moc moc daří. A dejte vědět, jak se to vine dále, i po kursu, jestli budete pokračovat. Mějte krááásné dny Jana

Dobře se vyspat

(Pavlína, 8. 2. 2014 18:05)

Dobrý den, paní Jano,
už je to delší doba, co jsem byla u vás na terapii a vždy, když si na ten den vzpomenu, je mi hezky a připomenu si, že mám být šťastná. Už mockrát jsem si vzpoměla, že bych Vám mohla napsat, jak to vypadá s mým problémem. První týden jsem spala dobře, ale pak se to zase začalo kazit. Snažím se myslet na to, jak bych si to představovala ideálně, jak jste mi radila. Pořád věřím, že se to upraví. S manželem se situace zlepšila v tom, že se ke mně většinou chová dobře a jestli se na mě zase oboří, tak mi to vlastně nevadí. Ale když stojí blízko mně, třeba v kuchyni, je mi nepříjemně. Nevím, zda se mám přemáhat a vytvářet harmonický vztah, nebo to mám nechat plynout volně a do ničeho se nenutit. Pořad si nepovídáme a netrávíme spolu volný čas. Pavlína

Re: Dobře se vyspat

(Jana Cop-odpověď, 9. 2. 2014 22:43)

Pavli. To je pokrok, že už nereagujete emocionálně. I že vnímáte z jeho strany zlepšení.(Nemusí vám dělat zrcadlo vašich bloků, když tam nejsou) Určitě jsou dětské programy vymazány. Teď je ale třeba možná o to více ujasnit si a upevnit si záměr. Říct si, co opravdu chcete. Rozhodnout se pro to a ono vás to povede.( Např. mít partnerství, kde je vzájemná láska a umíme si ji dávat najevo. Cítím se milována. Můj spánek je sladký a jsem vždy dobře vyspaná...). Pokud tam nejsou staré programy, je tam prázdný list a co si tam napíšete, je na vás. Však nějaké afirmace máte a další přidejte. Upevňujte nové, co chcete v životě mít a cítit. Stále tvoříme a jedině my určujeme směr, kam jdeme.
Přeji ať se to krásně daří a děkuji za info. Jana
Klidně zavolejte, budete li se potřebovat poradit

Děkuji, Jani, že jsi! :-)

(Beáta, 31. 1. 2014 16:51)

Ozývám se až po týdnu, kdy jsem byla u tebe na RUŠ, nějak mi to nevyšlo napsat dříve... Moc děkuji za terapii, určitě mi pomohla a ukázala mi, jak pracovat se svými emocemi. Některé situace ještě nezvládám tak, jak bych chtěla - myslela jsem si, že se po terapii stane zázrak a vše se změní jako mávnutím kouzelného proutku. :-)) Ale jsem mnohem více v klidu, mnohem lépe zvládám vše, co mě trápilo a jsem o hodně šťastnější a vyrovnanější. Měj se hezky, ať se daří a těším se na další setkávání a další konzultace. :-)

Re: Děkuji, Jani, že jsi! :-)

(Jana Cop-odpověď, 31. 1. 2014 20:00)

Odpovídám i na mail, kde jsi psala více:
Děkuji Beatko, za příspěvek i mail.
Čím méně má člověk bloků, tím lépe slyší duši a ten vnitřní hlas srdce. Tak uvidíš, jak se to uleží, někdy to všechno docvaká za pár dní, týdnů. Uvidíš své reakce. BUde li tam v jádru klid, ale ponoukání třeba k akci, tak je to v pořádku.
Já od doby, kdy jsem poznala RUŠ, na sobě už poznám, kdy je reakce dětská. A kdy je třeba prudká, ale adekvátní, na místě, z klidu uvnitř, ale nejlepší je se hlasitě ozvat. Nebo odejít, kde jsem dříve neuměla.
Prostě jsem začala více dělat, co mi nitro radilo. Partner se mi stal zrcadlem mých reakcí. A já místo breku a hádky jsem se naučila jít si co nejdřív bokem a vyčistit si to. A pak jsem viděla věci jinak, reagovala jinak. Otevřely se možnosti do té doby zakryté.
Možná uvidíš, co jsi dříve neviděla. Pokud je to hlas duše, je klidný a v pohodě. Pokud je to dětská rozrušená reakce, bolestínek, něco navyklého, je to většinou blok z dětství.
Ohledně mužů, uvidíš(asi na partnerovi, je ti nejblíž), jestli je třeba vztah k mužům dořešit.
Ideální by bylo, kdyby jsi si představila zosobněného MUŽE a jestli v mysli obejmutí s ním je jen tekoucí láska a vzájemný obdiv.
Odpuštění najdeš zde, kdyby sis chtěla vyzkoušet:http://www.levitas.estranky.cz/clanky/metoda-rus/jak-zkontrolovat-odpusteni-pro-klienty--kteri-rus-absolvovali.html. Musí být blažené jak s nejmilejší osobou na světě. Jinak ti bude mít partner ještě co hrát.
Zatím užívej život. Všímej si všeho dobrého a to vyzvihuj. A toho bude v tvém životě více. Vděčnost projevuj kde můžeš. Měj se blaženě pa Jana

Re: Re: Děkuji, Jani, že jsi! :-)

(Beáta, 31. 1. 2014 21:03)

Jani, děkuji... Všechno, co říkáš, dává smysl a určitě se z toho poučím. Jsi moje inspirace v mnoha směrech! Jsi fakt úžasná a jsem MOC ráda, že tě znám...

Můj obraz nádherného tančícího já

(Adéla, 31. 1. 2014 20:04)

Dobrý den paní Jano, :)
píši ,abych Vám opožděně( a za to se omlouvám) poděkovala za pomoc. Cítím se teď mnohem lépe. První dny po metodě byly pro mě vcelku těžké, kvůli mému očekávání, že se vše hned změní v můj prospěch, a to bylo špatně. Ale pochopila jsem a musím říct, že mé vztahy s lidmi se výrazně zlepšily. Například s mým otcem. Týden po metodě RUŠ jsem ho navštívila a nemohla jsem se přestat divit. Zjistila jsem, že už se ho nebojím a jeho chování ke mě se úplně změnilo. A za to Vám velmi děkuji :))). Abych na metodu nezapomněla tak jsem si ještě k Vašemu obrázku vyrobila plakát, na kterém je obrázky vystřižených z časopisů znázorněn život jaký chci. A navíc a to je zajímavé, mě jednou napadlo, že si nakreslím sama sebe(což bylo divné, protože mé malířské schopnosti jsou na bodu mrazu). Vytvořila jsem obraz nádherného tančícího já. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, že se mi něco takového mohlo povést. Takže to byl takový malinký zázrak. :) Jinak se cítím mnohem sebevědoměji a jsem se sebou mnohem spokojenější.
Ještě jednou Vám chci moc a moc poděkovat za pomoc. Jste opravdu úžasná! :)

Re: obraz nádherného tančícího já

(Jana Cop-odpověď, 31. 1. 2014 20:05)

To je paráda, Adélko. Moc mě to těší. I ten plakát je skvělý nápad. I ten obrázek. Symboly jsou ohromně mocné. mějte se stále krásněji a užívejte život jana

Klid v duši

(Míša, 22. 1. 2014 9:36)

Dobrý den paní Jano,
dnes, druhý den po návštěvě u Vás, mi je konečně krásně a radostně. Když jsem od Vás odjížděla, bolela mě hlava a doma začalo i celé tělo, zřejmě ještě něco dobíhalo... Dokázala jsem už pak jen ležet a prostě jen být. Druhý den po vyspání byl o něco lepší a odpoledne nastal velký zvrat, kdy jsem pocítila opět stav radosti a štěstí. Najednou mi to došlo. Bylo to pro mě velmi silné a nyní vím, jak se věci mají a jsem velmi klidná. Matně si vzpomínám, co jsme řešili, vím to jen obecně a naskakují mi jen samá pozitiva. Dokonce okolí se chová jinak - protože mé chování je jiné. Je to hodně povzbuzující :-)
Mám před sebou jen vše krásné, vím to, protože takto si to tvoříme :-) Moc Vám děkuji za pomoc a slova, která mi znějí v hlavě i teď. Celý život se směji, ale i za úsměvem se někdy skrývá bolest, kvůli které neumíme jít dál a to je třeba vyčistit... Jste úžasná bytost, která umí předat co ví.
Děkuji velmi za setkání <3 :-)

Re: Klid v duši

(Jana Cop, 23. 1. 2014 0:49)

Míšo, děkuji moc za mail a také za nádherný příspěvek na stránkách. Moc mě to potěšilo všechno.
Ano a plně s tím, co píšete v mailu souhlasím.
Je skvělé to pochopení, které přišlo i jiná reakce v běžném životě s rodiči. Tak to má být. Praxe je tady dole v lidském životě. To vše je božské, nic víc není třeba . Včera jsem dávala na https://www.facebook.com/ObjevSvujPotencial pěkný článek -rozhovor s mužem také probuzeným. také moc doporučuji-Život ve volném pádu-si najděte. Je to hned nahoře.Přeji samé světlo v meditacích i mimo ně. Jistě brzy budete zase krásně zpívat. Jste velice pěkná ušlechtilá bytost. Ráda vás uvidím. krááásné dny Jana

problém byl vygumován

(Zuzka, 21. 12. 2013 18:12)

Jani, cítím se mnohem lépe a dneska jsem to povídala kamarádce a normálně jsem si nevzpoměla proč a co za problém jsem chtěla vyřešit :-DDD prostě se to vygumovalo!!!a nevím to ani ted když to píšu :-))) takže super doporučuji dále a pracuji na sobě jde to lehce .Moc díky Zuzka
zazana1@seznam.cz

Re: problém byl vygumován

(Jana van Coppenolle, 21. 12. 2013 18:16)

Tak to je super Zuzanko, mám radost. i já už jsem to napsané už spálila, takže už to neví vůbec nikdo a už to ani neexistuje. To je super vymazáno. A je tam místo na to, co chcete v životě mít.
(Stalo se to, že když byla odprožita emoce spojená s bolestnou vzpomínkou, myšlenka ztratila na síle a již netvoří v realitě-bez emoce to nejde. Když si na to už nemůžeme vzpomenout, pak je to vymazáno úplně skvěle. Máme přece žít tady a teď a ne ve starých vzpomínkách.
Tady a teď je totiž čistě blažené a je to jediná realita)

Cítím se líp. Děkuji

(Yveta, 18. 11. 2013 20:36)

Dobrý den paní Jano,
teprve teď jsem se dostala k PC, tak se nezlobte, že se ozývám až nyní. Ale myslím na Vás pořád, mám té naší seance plnou hlavu. V každém případě můžu potvrdit, že jsem se ohromně zklidnila. Taková ta nervozita, která byla ve mně, je pryč. Se synem je to úžasné, mám k němu daleko lepší vztah. V ten čtvrtek, když jsme se potkali v Ostravě, jsem měla tak strašnou radost, že ho vidím a že ho mám, že jsem přímo na ulici dostala záchvat smíchu. Chudák se na mě díval a asi si myslel, že jsem se zbláznila.
Manželovi jsem trochu popsala, kde jsem byla a co se dělo. Má na to svůj názor, ale beru to. Já jsem spokojená, že se cítím daleko líp a to je hlavní. Takže ještě jednou moc děkuji. Kdyby něco, vím, že se na Vás můžu obrátit. A určitě o RUŠ řeknu dalším, kteří by to mohli potřebovat a dám i Váš kontakt.
Mějte se krásně. Yveta

Práce s Janou a RUŠ

(Iva Krejčí , 17. 11. 2013 20:12)

S Janou jsem se seznámila někdy na jaře 2013. Byla jsem ve " schizofrenním" stavu díky muži, který mě již dlouho trápil a ponižoval a já od něho nedokázala odejít. Zkoušela jsem SRT, klíč k životu, reiki, regresní terapii. Každá z těch technik mi pomohla, ale jen jako by posbíraly drobky z jedovatého koláče. Teprve až RUŠ !!! Hned první sezení ukrojilo pořádný kus problému. Pak druhé a třetí a jsem z toho venku. Nemusím říkat, že jsem si odblokovala spoustu záležitostí vzniklých ve vztazích v minulosti. Dnes se cítím volná. Mám se ráda a těším se, že mohu sama svobodně tvořit svou budoucnost a to dokonce lehce. Nic z toho co mi "napovídali rodiče a jiní v minulosti neplatí". Necítím omezení a když ano, zpravidla si je dokážu sama odstranit. Také okolí registruje pozitivní změny. Chci Janě moc a moc poděkovat. Je to úžasný člověk na svém místě. Mým přáním je také se tak najít. Děkuji děkuji, děkuji

dotaz

(Radka, 1. 10. 2013 14:54)

Dobrý den,našla jsem vaše stránky přes facebook takovou víceméně
náhodou.Velmi mě zaujaly.Chtěla jsem se zeptat kde terapie probíhá.Já jsem z Českého Těšína. V životě mi v podstatě nic nechybí,přesto stále cítím vnitřní nespokojenost.Budu ráda když mi odpovíte.Moc děkuji Závodná
Můj email je 1zavodna@seznam.cz

Hluboká vděčnost

(Míša, 27. 8. 2013 9:50)

Chtěla bych moc poděkovat za čtvrtek. Terapie byla velmi intenzivní a pro mne velmi hluboká.
Až do večera jsem spala a vzpamatovávala se z těch silných zážitků.
Okamžitě se změnil můj pohled na svět, spousta věcí mne přestala vytáčet a štvát a když už se objeví něco, kvůli čemu se mi zvýší tlak, okamžitě si na vás vzpomenu, usměju se a s lehkostí situaci přejdu.
Mám v duši velmi osvobozující pocit a lehkost.
Moc děkuji. Míša Š.

Re: Hluboká vděčnost

(Jana van Copenolle, 27. 8. 2013 10:27)

Míšo, děkuji také za pěkná slova a za super práci. Mám radost a teď už si co nejvíc udržet smích a nadhled. Přeji krásný den i život. Jana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »