Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

konečně jsem si Janinko, udělala čas <3

(Ľudka, 24. 10. 2012 12:30)

Milá Jano, moc, moc Ti chci poděkovat za úžasné chvíle, které jsem s Tebou (no víc jak 4 hodiny) strávila. Vzhledem k tomu, že jsme se ještě vůbec neznaly, opravdu s láskou na Tebe vzpomínám. Tvoje obětavost vychází z lásky k lidém. To je už jedna z věcí, která se dnes nevidí. Uvolnilo mne už to, že jsi pro mne přijela na nádraží, takže jsem se nemusela stresovat, jak najdu adresu, kde terapie proběhne. No a přijela jsi s velmi milým pejskem a protože já zvířátka miluji, tak to bylo pro mne příjemné :-) Věř mi, že jsem moc RUŠce nevěřila, měla jsem nějaké reference, ale člověk co nezkusí na vlastní kůži, tak neuvěří. Děkuji Ti opravdu z celého srdce, že jsi odhalila v mém nitru to, co mne tížilo nejvíce a o co jsem vědomě zapomněla. Nevěděla jsem, že jsem neodpustila za prvé sama sobě! A za druhé jsem si myslela, že jako křesťán pravidelně odpouštím těm, kteří mne zranili. To je asi proto, že události, které se stali v ranném dětství, si vědomě neuvědomujeme a hluboce zakořenily v našem podvědomí. Sami si často nemůžeme pomoct. Proto bych Ti chtěla ze srdce moc, moc poděkovat. Díky Tobě jsem radostnější a spokojenější člověk. Urovnávají se vztahy v mém životě, kde jsem už ztracela naději... A lidičky, jestli ještě váháte, zda jít, či nejít na RUŠku, vřelé doporučuji. Janička Vám pomůže. Je velmi citlivá a je vidět, že svému poslání rozumí. Je to doslova víla. Jani, posílám vroucí objetí a pusu :-) Ľudka

Astrologie trochu jinak

(Storm, 23. 10. 2012 18:53)

Zdravím,
moc pěkné stránky.
Myslím, že by vás mohla zajímat tato astrovide zdarma :
http://stormage.astrojinak.cz

velký dík

(Simona, 4. 10. 2012 12:46)

Milá Jani, chtěla jsem vam moc podekovat za terapii, vsechny problemy zmizely, jen chodim a usmivam se, nic me netizi a netrapi, vlastne nejzasadnejsi problem ve vztahu se uplne obratil a nastala harmonie a klid...doporucuji vsem, absolvovanim, odhodite zatez, kterou podle me nelze nijak jinak vyresit nez velkym utrpenim a psychickym stradanim...velmi jednoducha, ale ucinna metoda, mela by se provadet v psychiatrickych lecebnach a nebyli by zadni nemocni a nebo by mela byt povinna v urcitem veku pro vsechny lidi , zmizela by zavist, zášť, nenavist, strach a spousta utrpeni....jeste jednou velky dik, je az neuveritelne, jak beru veci s lehkosti byti a usmevem Simona

Už nepláču

(Květa, 15. 4. 2012 21:35)

Dobrý večer (vlastně už dobré ráno...) paní Jano,
chci Vám poděkovat. Opravdu se mi po středeční RUŠce ulevilo. Zatím jsem z toho stavu trochu "zmatená" - už nepláču, když si vzpomenu na své mrtvé rodiče. Pevně věřím, že budu fungovat normálně a že mě už nebudou pronásledovat ani myšlenky co ještě musím udělat a komu jsem nestihla pomoct... samozřejmě že pomáhat musím, to ani jinak nejde, ale nebudu tím ničit sama sebe..
Budu ráda, když budeme v kontaktu. Posílejte mi prosím ty emaily s krásnými meditacemi a pod.
Děkuji Vám.
Květa

děkuji děkuji děkuji

(Alena, 12. 4. 2012 17:12)

Dobrýden Jani, dobrý den všem, kteří hledají...
před měsícem jsem se rozhodla vyzkoušet terapii. Nejdříve jsem o terapii něco zaslechla, pak si něco přečetla a na semináři potkala terapeutku Janičku. Protože je to velice milá a vnímavá osůbka, řekla jsem si, že to zkusím.....Zkusila jsem. Reakce byly zprvu nejasné. V krátkodobém horizontu to pro mne znamenalo naprosté vyčerpání a prázdnotu, kterou ale vystřídal pocit lehkosti a přemíra energie. Kráásnéé.
Protože terapií chcete řešit konkrétní problém, očekáváte posun. Zhruba po měsíci musím konstatovat, že posun nastal, U MĚ. Pohled na problém se změnil, obavy a pochybnosti, které dosud vládly zmizely a vystřídala je chuť řešit a bojovat. Odhodlala jsem se udělat krok, ke kterému jsem se „dokopávala“ dva roky.
Zcela jistě vím, že změna pohledu, ke kterému mi Janička dopomohla, je to nejdůležitější.
Janičko, nesmírně si toho vážím, děkuji.
S láskou
Alena

Hromada myšlenek

(Jana, 7. 3. 2012 21:24)

Dobrý večer, paní Van Coppenolle. Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní terapii. Jestli mám hodnotit dnešní den, podle toho jak jsem unavená, tak si myslím, že jste mi pomohla odházet a přijmout velkou hromadu... myšlenek:-) Jsem opravdu unavená, ale vděčná, že jsem to všechno prožila. V procesu čištění bych chtěla pokračovat ještě půstem. Pečlivě nastuduji postup na stránkách pana Nejedlého a uvidím, co mi na to řekne moje tělo :-) Zatím pořád jenom piju:-)
Co se týče Vašich letáčků, tak všechny pošlu dál a věřím, že dojdou do těch správných rukou:-)
S láskou a vděčností Jana

h.felcmanova@senam.cz

(Hana Felcmanová, 14. 2. 2012 21:56)

pomoc dceři

pochopení

(Marta, 31. 1. 2012 14:21)

Janičko,zdravím,
chtěla jsem Ti moooc poděkovat za terapii,
cítím se dobře a hodně jsem pochopila.
I přítel poznal,že jsem na sobě zapracovala.
Hned večer po terapii jsem mu poslala sms,že ho objímám.
V hlavě se mi vracely situace z terapie velmi pozitivně,chápala jsem zcela určitě,že to vše je můj problém.
Samozřejmě to víme všichni,ale nějak ten pocit byl více intenzivní,byla jsem udivena,na co jsem si z dětství vzpomněla,
Jak mi to vadilo a po terapii jsem to přijala příjemně,v klidu,s úsměven na tváři.
úpřistihla jsem se,že se směji a jsem spokojená,už to,že jsem dostala odvahu příteli napsat.
Dny plynuly a já se cítila stále lépe,stále mi docházelo,co jsem dělala za chyby,ale přijala jsem je,
přestala jsem se stále obvinovat,co jsem udělala špatně..Přítel po čase také konstatoval,že jsem jiný člověk,
cítil ze mne energii,na kterou byl zvyklý.Zkouším ted sama na sobě pracovat a hlavně tomu dávám volný průběh,
pochopit,proč k této situaci dochází.
Děkuji Ti moooc a třeba někdy na viděnou s dalšími poznatky z terapie.
Objímám M

Děkuji

(Lucka, 15. 1. 2012 11:06)

Terapii RUŠ jsem vyzkoušela před pár dny, musím řict, že paní Jana je velice milá, dobře se mi s ní spolupracovalo a nebála jsem se jí cokoliv říct. Společně jsme přišly na můj blok a tedy i příčinu mé deprese. S odstupem těch několika dnů musím říct, že už nemám špatné myšlenky a mám chuť žít, ale vím, že to chce ještě nějaký čas, abych si všechno v hlavě přerovnala a začala od začátku. Moc Vám děkuji, mějte se hezky a doufám, že se ještě někdy uvidíme. S pozdravem Lucka

Přání

(Eva, 19. 12. 2011 15:02)

Milá Jani, jsem ráda, že Tě znám a že jsme v kontaktu. Dnes je mi velmi
smutno po včerejšku, ale stejně Ti chci popřát všechno dobré, lásku,
štěstí, zdraví, klid nadhled a užij si pěkných svátků, hezké
Vánoce a sílu do nového roku. Na první břišní tance s Tebou a tím i
první krůčky k samostatnosti a na nezapomenutelné meditace vzpomíná Eva.

vybrečená ale šťastná

(Jana, 8. 12. 2011 21:50)

díky za terapii, mnoho jsem si uvědomila, byla jsem z toho slabá,vybrečená, tolik jsem se nenabrečela za celý život, ale večer jsme šli na Mikoláše a tancovali, takže to byl pro mě úžasný den. Moc mi to pomohlo. Díky za emaily.
Budu se snažit vyčistit co nejvíce a pak se ozvu. mějte se krásně Jana

Odkaz na přednášku Henri Morfort

(Lenka, 7. 12. 2011 20:20)

Dobrý den, nevím, zda je chyba ve mně, ale odkaz mi nejde otevřít. Nejsem příliš zdatná s PC, tak prosím o info, zda odkaz funguje, díky.

Poděkování za terapii

(Libuška, 7. 12. 2011 9:30)

http://app.talkfusion.com/fusion2/view.asp?MTQ5ODEwNA==_9943507
až praxí si uvedomuji jak to vše má dopad na mé reakce, jak ta terapie působí a jsou viditelné výsledky.

......jak se ví, nic není náhoda...když jsem Vás potřebovala tak jsem Vás dostala "do cesty" a vím, že se ještě uvidíme.
Prozatím, Vám přeji krásné chvíle.
Líba

Poděkování

(Pavlína, 1. 10. 2011 22:45)

Ahoj Jani,

moc ti děkuji za to, že jsem měla možnost tě poznat a seznámit se s metodou ruš. Sice jsem neviděla zázraky hned po metodě, protože jsem měla hodně problémů a pořád cítím, že ve mě něco je, ale už toho není tolik moc a opravdu mnohem lépe se mi žije a dýchá. Snažím se sama čistit a musím říct, že jsem narazila na další balvan co mne tížil, protože můj vlastní bratr se kterým bydlím mi skoro neřekl ani ahoj a neměli jsme spolu vůbec společné téma a když byly rodinné hádky se švagrovou, tak se věčně týkali mne. Po té době co jsem se vyčistila a "odkopla" balvan, tak když se ostatní hádají o mne vůbec nemluví, a bratr se mnou začíná i mluvit. Je to pro mne opravdu velký zázrak a to díky tobě. Společně jsme vyklidili největší "sajrajt" ze mě a teď už si mohu sama uklízet

Děkuji

(Daniela, 26. 8. 2011 8:44)

Dobrý den Jani,

chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste mi pomohla. Díky Vaší metodě, která musím uznat v některých chvílích pro mě nebyla vůbec lehká,ale pomohla mi rozuzlit spoustu věcí. Hlavně moje bloky z dětství, které se nesly se mnou dál a dál až do nedávné doby. Díky tomu, že jsem Vás navštívila se probouzím s daleko lehčím pocitem a užívám si každého dne mnohem víc. Našla jsem daleko víc pochopení k blízkým lidem a teď už vím, že nebude problém odpoutat se od nich, v mém životě mi najednou přijde všechno mnohem lehčí.

Děkuji a přeji Vám jen samé krásné dny Daniela

Díky za krásnější život

(Zdeňka, 21. 6. 2011 0:31)

Ahoj Jani,
ještě jednou bych ráda poděkovala za těch úžasných pět hodin strávených u Tebe na RUŠce, které utekly jako voda. Setkání s Tebou ve mě zanechalo navždy hluboké a jen ty nejúžasnější dojmy. Jsi nádherná léčitelka duše! Teď už vím, že nic se v mém životě neděje a neudálo náhodou a proto jsem se musela setkat se svými přibuznými, kteří měli tu možnost Tě navštívit o něco dříve než-li já a sdělit mi své úžasné dojmy z RUŠky. Díky nim jsem se dostala ke knihám, o kterých se mi dosud ani nezdálo, které mě nesmírně obohatily, otevřely mi oči a postrčily blíže k Tobě. Konečně jsem si uvědomila, že v životě záleží jen na mně, na mých myšlenkách a činech. Jen na mém přičinění záleží, jak budu mít kvalitní, šťastný a zdravý život. Při setkání s Tebou čas běžel jako voda a věřím, že s Tvou pomocí jsem vyřešila - vyRUŠila ve svém životě mnoho problémů, bolesti, trápení, nemocí, strachu, úzkostí, nevysvětlitelných situaci, do té doby pro mě neřešitelných vztahů s blízkými z blízké i dávné miminulosti a hlavně NAVŽDY! Díky Tvé báječné metodě se uzdravil můj pohled na svět, na sebe, na svůj život a život svých blízkých. Díky RUŠce stále cítím, že jsem a budu šťastnější, láskyplnější, plna porozumění, vyrovnanější a všechny negativní vlastnosti, moje vznětlivost, odpluly jako mávnutím kouzelného proutku neznámo kam. Milá Jani, nesmírně jsi mě povzbudila, posílila, posunula do oblasti šťastnějšího života. Nesmírně hodně to pro mě znamená. Zažila jsem s Tebou neskutečné množství emocí a prolila moře slz, ale leccos jsem pochopila, očistila jsem se. Kdo se k této metodě odhodlá, pomůže sobě i druhým a to je úžasné! Útržky z porodnice, z dětství, z dávného života se najednou poskládají do sebe jako dokonalá skládanka. Krásné je na tom to, že i další dny, den co den si uvědomuji nové a další souvislosti ve svém životě, žádné vzpomínky mě neděsí a netrápí, dokonale vše chápu. Vždycky jsem si o sobě myslela, i přes životní nezdary, a tvrdila to o sobě, že jsem životní optimistka a že mám pozitivní přístup k životu. Někteří mí přátelé to možná i takto vnímali, ale teď vím, že jsem žila chudým a nenaplněným životem, že to byla prázdná slova. Za to všechno může skvělá metoda RUŠ, která v každém zanechá nezapomenutelné zážitky. Stále na sobě pracuji a když bude třeba, tak Tě, Jani, znovu navštívím. Lidé, prosím, otevřete oči a zkuste to také! Pochopíte, procitnete, stanete se šťastnějšími a neskutečně obohatíte život svůj i svých blízkých. Prosím, jděte do toho, RUŠka je báječná! Zdeňka

Pozdrav a poděkování

(Jitka, 20. 6. 2011 21:41)

Je to už víc jak dva roky,co jsem s vaší pomocí udělala pořádek ve své duši.Metodu RUŠ jsem doporučila i svým přátelům.Mě teď pomáhá lépe se vyrovnat se smrtí maminky.Občas se vracím ke 4 dohodám a znovu je pročítám.Děkuji moc a přeji spoustu krásných dnů.

Děkuji

(Věra, 16. 6. 2011 13:59)

Moc děkuji paní Janě za terapii pomocí metody RUŠ. Přijela jsem jak hromádka neštěstí, protože mně zemřel manžel a byla jsem ve stejné době vyhozena z práce, zdálo se, že už další věci prostě nezvládnu, jenom jsem brečela a ono se všechno změnilo, ještě večer po terapii jsem vysadila antidepresiva, druhý den jsem si čistila vše, na co jsem si ještě vzpomněla a takto pokračuji dodnes, je mi lehko, dobře, najednou se na všechny problémy dívám bez emocí, skutečně konám a žádné negativní emoce, nastupuje radost téměř bez důvodu. Věřím, že nejhorší věci už mám za sebou. Také jsem se rozhodla, že si udělám kurz , abych mohla pomáhat svým blízkým. Paní Jana je úžasný člověk, dává maximální porozumění a ochranu, je naladěná pomoci .Na terapii chce jít i dcera.Je úžasné pochopit, že si žijeme svoje staré programy, a divíme se, že nejsme šťastni. Stojí ta to začít žít.

Děkuji

(Martina, 13. 6. 2011 11:19)

Jani děkuji Vám za výborně odvedenou práci. Metoda RUŠ je jedna z nejvýživnějších psychoterapeutických metod, s jakou jsem se setkala. Pozitivní a přínosné je také to, že nedeleguje zodpovědnost za úspěch na terapeuta ani na síly nevědomí, podvědomí, vyšší Já, anděly strážné a nevím co vše(se vší úctou ke všem těchto záležitostem), ale pracuje s vědomou složkou a prožitky klienta. Bylo to výborné, všem doporučuji. Po terapii se mnohé věci v mém životě začaly měnit k lepšímu, což považuji za důkaz,že jsem byla schopna opustit mé předchozí navyklé vzorce chování. Děkuji moc.
Martina

poděkování

(Gabriella, 9. 6. 2011 21:31)

Achojki Janulko,
je to už pár týdnu, co jsem u Tebe byla na RUŠku.
Je mi mnohem lépe. Musím také uznat, že ty 4 hodiny utekly tak strašně rychle, ani se tomu nedá věřit, pár dnů po terapii jsem si také nemohla na mnohé věci vzpomenout, ale postupem času se mi vybavily.
Musím přiznat, že terapie není procházka růžovou zahradou,jak se říká, ale je to neskutečné. Jak mi bylo řečeno, že se o nedá popsat, tak až po tom, co jsem terapii prodělala, tak také přiznávám, že se ty pocity nedají úplně popsat.
Ale když to zhodnotím, tak terapie mě nastartovala správným směrem.
Opatruj se a doufám, že se brzo někde uvidíme :o)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »