Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DĚKUJI

(Bětka, 16. 8. 2010 22:11)

moc mi to sezení pomohlo :) jsem hned šťastnější :)už vím, že všechno má svůj důvod a že mám brát věci takové jaké jsou :) a za to Ti patří největší dík :)

poděkování

(Marek, 9. 8. 2010 12:14)

Ahoj Jani,
včerejšek byl hodně příjemný:-). Děkuji Ti.
Jsem takový celý veselejší:-), život je krásnější, tančím, zpívám, konečně mám radost ze života...
Rameno se lepší, a bude dále:-)))
Dostal jsem návod jak na sobě pracovat a budu ho používat. Nevěřil bych, že je to tak jednoduché a učinné.
Měj se moc krásně:-)

Cesta

(Klára, 26. 7. 2010 17:38)

Moje cesta k sobě začala díky Čtyřem dohodám v podání Jaroslava Duška.Pochopila jsem,kde je chyba v mém životě a otevřela jsem Pandořinu skříňku svých negativních emocí,ale nevěděla jsem,jak se jich zbavit.Metoda RUŠ s citlivým vedením Jany mě rychle a účinně přivedla ke klidu,takže díky moc a přeju hodně spokojených lidiček jako já!

Změna

(Soňa, 23. 7. 2010 23:50)

Dobrý večer, tímto příspěvkem bych ráda doporučila tuto metodu všem, kteří chtějí změnit své vnímání okolí a vidět svět takový, jaký je, ikdyž to přinese do srdce hodně bolesti. Tato bolest, ikdyž je vyrovnávána vnímáním reality, pochopením souvislostí, těch nejlepších lidských skutků a úmyslů, pořád zůstává bolestí, která je součástí života. Nicméně posouvá vpřed. Děkuji, že jsem ji mohla poznat.

MOC DĚKUJI :-)

(Hanka, 3. 6. 2010 23:46)

Dobrý den Jani,po terapii RUŠ u Vás se cítím opravdu výborně. Zdá se mi, že se mě už spousta věcí nedotýká tak, jako dříve. Kdykoli mám z něčeho špatný pocit, strach nebo mě něco naštve, tak hned používám to, co jste mě naučila a zdá se, že to funguje. Jsem Vám opravdu moc vděčná. Uvidím, kam se mi podaří dostat. Konečně mám ale pocit, že se začínám hýbat z místa a hlavně, že vím, jak na to. Moc Vám děkuji. Jste úžasná. Krásný den.

DOPORUČUJI VŠEM !

(Vlasta (www.neuwi,cz,), 26. 4. 2010 11:58)

Milá JANO, ze srdce ti děkuji za všechno čím jsi mi v životě pomohla,za krásné středy večer v Atlantiku s břišními tanci a relaxací a hlavně za úžasné vedení v práci na sobě metodou RUŠ. Tato metoda je pro mě opravdu to nejlepší, co jsem zatím na řešení vnitřních i vnějších potíží poznala.Po jedné návštěvě víte jak na to a můžete dál pokračovat sami. Všem tuto metodu vřele doporučuji, mám za sebou stovky hodin práce s jinými terapiemi a různými terapeuty (regresní, Dianetika, atp., také jsem sama absolvovala kursy na vedení terapií a protože mojí profesí posledních 18 let je práce s klienty na vizáži a konzultace s lidmi v oblasti image a také vedení kursů )dovedu velice dobře ocenit profesionální a současně hluboce lidský přístup paní Jany. Práce na vnitřním růstu s touto metodou je opravdu RYCHLÁ ÚČINNÁ A ŠETRNÁ, ale hlavní na tom JANI je tvůj osobní přínos a způsob, jakým s klientem umíš pracovat. Jsi příjemná, jemná, láskyplná, ale i pevná a jistá, chápající a hodně moc dávající. Spolu s MARUŠKOU DOLEŽALOVOU jste mi v mém životě moc pomohly a já vám za to oběma velice děkuji! Je NÁDHERNÉ, že jsou takoví zlatí andělé jako ty Jani a Marie, mé krásné přítelkyně...Ať se vám oběma daří!

Úspěšně

(Lucie, 12. 4. 2010 13:59)

Minulý víkend jsem si poprvé sama dělala metodu Ruš doma. Jsem ráda, že můžu napsat, že se podařila;) Dotlačily mě k tomu vnitřní nepříjemné pocity. hned po tom se mi podstatně ulevilo)))Jsem
opravdu vděčná, za tuto metodu, že je tak jednoduchá a díky ní si mohu kdykoli pomoci sama. Děkuji Janinko, že po jedné terapii vím jak na to;)))

Freedancing v Opavě a Ostravě

(Lenka Běláková z akce Petra Chobota, 5. 4. 2010 10:46)

Ahoj Jani, poslala jsem Ti email o info na freedance, trochu mi blbne mail, tak mi prosím pak pisni, zda jsi ho dostala, dík Lenka

Poděkování

(Jitka, 1. 4. 2010 13:29)

Ahoj paní Jani už je to rok co jsem se osobně seznámila s metodou RUŠ .Kudy chodím tudy všem vřele doporučiji.Stále mi pomáhá a spoustu věcí v životě mi usnadňuje.v tancit bříškem chodím v jiný den,pohyb je to potřebný.Protože mé duši chybí těch několik minut klidu na závěr,pokračuji doma a je to pěkné.TAk díky za vše co jste mě naučila :-)

Díky

(Lenka, 19. 3. 2010 7:09)

Metoda RUŠ mi pomohla najít jádro problému, dosud jsem "chodila kolem" a stále hledala a hledala... Vyzkoušela jsem před tím i jiné terapie... Proto vřele doporučuji všem, které něco hodně trápí a chtějí s tím pohnout. Jani, díky, dobrá práce !

Terapie

(Kateřina, 17. 3. 2010 18:11)

Chci moc pochválit metodu RUŠ a paní Janinku, protože mi první a asi i poslední terapie pomohla najít odpovědi na otázky, které mě dlouhodobě atakovaly, až jsem řekla jednoho dne dost a našla to krásné ticho v sobě a ve všem... Doporučuji i ostatním.

Pohoda

(Pavla, 15. 3. 2010 17:06)

Jani, moc děkuji za RUŠku, velice se mi ulevilo. Můžu narovnat záda a dívat se lidem do očí, konečně vím kdo jsem. Postupně se mi spojují situace, kterým jsem nerozuměla. Krásně to do sebe zapadá. RUŠka je báječná. Ještě jednou díky moc.

Děkuji

(Jirka Z, 5. 2. 2010 18:21)

Dobrý den Jani, Musím tady napsat, že metoda RUŠ je pro mě velmi účinná a jednoduchá. Cítím vsobě velkou vděčnost za to že mi existence poslala tuto metodu. Po letech nesnesitelných depresí, stavů marnosti, výbuchů vzteku, a zoufalství se mi dostala úleva. Cítím v sobě více prostoru pro sebe. Nutno dodat, že metoda RUŠ u mě zafungovala skvěle v kombinaci s regresní terapií. Nejskvělejší na této metodě je že ji používám sám v reálném životě. A je to tak jednoduché, že si někdy říkám: "to je prostě neuvěřitelné" a cítím radost, že si umím takto pomoct. Děkuji Vám Jani že jste mě tak skvěle vedla a děkuji Karlu Nejedlému že skrz něj se mohla metoda dostat až ke mě. Děkuji...

Poděkování

(Irena, 27. 1. 2010 6:58)

Ahoj Jani, děkuji ti moc za včerejší terapii. Tahle metoda je pro mne velmi příjemná, spojila mi spoustu mých rozpracovaných témat, mám pocit celistvosti a spojení se sebou. Určitě jsme se neviděly naposledy a těším se další setkávání s tebou i při jiných příležitostech než je RUŠ. Přeji spoustu spokojených klientů.

paráda

(Iva Durčáková, 30. 10. 2009 7:36)

Ahojky Jani, děkuji Ti za mejlíka, který potěšil, zvědavost mi nedala a koukla se na Ty Tvé stránky...jsi moc šikovná,super. Chystám se za Tebou na tanečky... zase a opět, doufám, že to ještě letos stihnu a když né, tak dorazím po novém roce.Přeji Ti hodně síly v práci, kterou děláš a stále úsměv na Tváři. Iva

PODĚKOVÁNÍ

(Míra, 31. 8. 2009 16:07)

Ahoj Jani, moc Tě zdravím, máš to tady super! Je to nádherné, co všechno děláš. Je asi málo takových lidiček jako jsi Ty, kteří myslí více na druhé než na sebe. Přeji Ti, aby Ti vše vycházelo, a děkuji Ti za Tvou pomoc.

kontakt

(alzbeta.hermanova@seznam.cz, 16. 6. 2009 14:45)

Jani,jak se rozhodnes na Antosky tak se ozvi.
Pokud bych nebrala tel.na ktery mas cislo,tak zavolej na tel.737 585 646.Na tomto cisle jsem porad.Betka

Sluníčko :-))

(Sidonie, 15. 3. 2009 9:34)

Ahoj Jani, mám Tě ve své mysli jako sluníčko, které rozdává úsměvy a pohodu.Doufám že s námi zase letos pojedeš na tančení do Českého ráje.Mé stránky jsou http://studiotwist.wz.cz . Těším se až se uvidíme....

Pozdrávek

(Verča, 3. 3. 2009 13:46)

Ahojky Jani, máš moc krásné stránky! Přeju Ti, ať se ti daří vše co děláš, sluníčko :o) Já už mám také hotové stránky: www.metodarus.webnode.cz
Ty estranky už neplatí...
Měj se báječně, papa

Velmi milé

(Zdenka Kissová,6.2.2009, 6. 2. 2009 18:50)

Janinko,tak jako ty,tvé tančení,tvé krásné meditace po tanečkách a vše čemu se věnuješ a jak to dokážeš předávat dál.Držím palce,jen tak dále za všechny holky z Rychvaldu,brzy ahoj


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »