Jdi na obsah Jdi na menu
 


374331_413831142032155_1125251224_n.jpgNávštěvní kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování:)))))

(Jana Szarowská, 11. 12. 2010 16:03)

Dobrý den paní Jano,

můj život se od té doby,co jsem u Vás byla změnil, ano cítím a to je skvělé. Včera mi kamarádka dala přivonět 2 vůně, rozeznala jsem rozdíl, dokonce jsem posoudila, která se mi líbí více.To je určitě skvělé a děkuji Vám za to.

Poděkování

(Petr, 7. 11. 2010 10:26)

Dobrý den paní Jano,chtěl bych poděkovat za Vaší terapii.Cítím se mnohem lépe jako bych zhodil velké břímě a taky se mi zlepšily mé fyzické problémy.Teď když vím jak na to ,tak v tom budu pokračovat ,aby život byl stále tak nádherný.Přeji Vám hodně štěstíčka a zdravíčka.Petr.

Nádhera

(Petra , 7. 10. 2010 13:15)

Ahoj Janičko, nikomu se nedá popsat co jsem u tebe zažila, byla to horská dráha emocí, která měla nádherný konec. Teď jsem jistější, klidnější, otevřelas mi nové obzory a já ti moooooc děkuji. Věci začínají dávat smysl, vše vidím v čisté pravdě a rozhodně v poznání budu pokračovat. Není nad to když je člověku krásně na těle i na duši:)měj se moc krááásně.Peťka

ZÁZRAK

(Standa, 18. 9. 2010 21:20)

Ahoj JANI nikdy nedokážu slovy vyjádřit jak jsem ti vděčný.Díky tvé terapii se stal ze mě úplně jiný člověk.Otevřela jsi mi oči a ukázala smysl života.Díky tobě jsem pochopil sám sebe a udělal několik životních rozhodnutí která jsem dlouho odkládal.NIKDY nezapomenu co jsi pro mne udělala.Hodně štěstí do další práce a také v osobním životě.Standa.

Úleva

(Lenka, 16. 9. 2010 23:04)

Jani, děkuji moc za vše, jsi andělská bytost, kouzelná a krásná žena a báječná
terapeutka. S úžasným vnitřním klidem, nadhledem a grácií jsem dnes prožívala situace, které mi ještě nedávno způsobovaly trápení. A světe div se - najednou jsem si stejnou situaci báječně užívala, usmívala se, bylo mi krásně.
Ne, nejsem cvok, jen jsem byla na RUŠ !!! Jani, jsem svobodná,
volná a klidná. Nikomu nepřeju ty měsíce trápení a zoufalství a beznaděje, které
mám za sebou.

Poděkování

(Aleš, 14. 9. 2010 12:31)

Dobrý den paní Jano, po terapii se mi značně ulevilo a během následujících dnů mi začaly mizet ze života situace, jež mi až dosud vadily. Také se cítím klidnější a uvolněnější, ještě jednou děkuji za vše :)

Vyčištění

(Marcela, 12. 9. 2010 20:09)

Dobrý den paní Jano,
> moc Vás zdravím a chci se s Vámi podělit o radost ze svého malého "zázraku":-)
> Po vyčišění u Vás se mi ztratily hnisavé boláky, které mě řadu let trápily na
> zádech. Teď mám kůži na zádech úplně čistou a hladkou a dokonce mi zmizely
> jizvy, které mi tam po nich zůstávaly.
> Když jsem to ukázala dceři, koukala na to s otevřenou pusou.
> Je vidět, že ty křivdy, které ve mě hnily, jsou pryč.
> Děkuji:-).

Pochopení

(Marcela, 1. 9. 2010 14:30)

Včera jsem si na vlastní kůži vyzkoušela metodu RUŠ.Dnes se cítím skvěle a taková celá nová.Jsem veselá, bez svých obav a strachů, mám obrovskou chuť do života a těším se, co mi přinese:-).Než jsem oslovila paní Janu a vyzkoušela metodu RUŠ, trochu jsem tušila, kde a proč jsou mé bloky,s ní jsem objevila spoustu dalších a hlavně poznala souvislosti a pochopila řadu věcí a událostí, které jsem prožila.To poznání a pochopení je osvobozující a odpuštění přináší úlevu.

DĚKUJI

(Bětka, 16. 8. 2010 22:11)

moc mi to sezení pomohlo :) jsem hned šťastnější :)už vím, že všechno má svůj důvod a že mám brát věci takové jaké jsou :) a za to Ti patří největší dík :)

poděkování

(Marek, 9. 8. 2010 12:14)

Ahoj Jani,
včerejšek byl hodně příjemný:-). Děkuji Ti.
Jsem takový celý veselejší:-), život je krásnější, tančím, zpívám, konečně mám radost ze života...
Rameno se lepší, a bude dále:-)))
Dostal jsem návod jak na sobě pracovat a budu ho používat. Nevěřil bych, že je to tak jednoduché a učinné.
Měj se moc krásně:-)

Cesta

(Klára, 26. 7. 2010 17:38)

Moje cesta k sobě začala díky Čtyřem dohodám v podání Jaroslava Duška.Pochopila jsem,kde je chyba v mém životě a otevřela jsem Pandořinu skříňku svých negativních emocí,ale nevěděla jsem,jak se jich zbavit.Metoda RUŠ s citlivým vedením Jany mě rychle a účinně přivedla ke klidu,takže díky moc a přeju hodně spokojených lidiček jako já!

Změna

(Soňa, 23. 7. 2010 23:50)

Dobrý večer, tímto příspěvkem bych ráda doporučila tuto metodu všem, kteří chtějí změnit své vnímání okolí a vidět svět takový, jaký je, ikdyž to přinese do srdce hodně bolesti. Tato bolest, ikdyž je vyrovnávána vnímáním reality, pochopením souvislostí, těch nejlepších lidských skutků a úmyslů, pořád zůstává bolestí, která je součástí života. Nicméně posouvá vpřed. Děkuji, že jsem ji mohla poznat.

MOC DĚKUJI :-)

(Hanka, 3. 6. 2010 23:46)

Dobrý den Jani,po terapii RUŠ u Vás se cítím opravdu výborně. Zdá se mi, že se mě už spousta věcí nedotýká tak, jako dříve. Kdykoli mám z něčeho špatný pocit, strach nebo mě něco naštve, tak hned používám to, co jste mě naučila a zdá se, že to funguje. Jsem Vám opravdu moc vděčná. Uvidím, kam se mi podaří dostat. Konečně mám ale pocit, že se začínám hýbat z místa a hlavně, že vím, jak na to. Moc Vám děkuji. Jste úžasná. Krásný den.

DOPORUČUJI VŠEM !

(Vlasta (www.neuwi,cz,), 26. 4. 2010 11:58)

Milá JANO, ze srdce ti děkuji za všechno čím jsi mi v životě pomohla,za krásné středy večer v Atlantiku s břišními tanci a relaxací a hlavně za úžasné vedení v práci na sobě metodou RUŠ. Tato metoda je pro mě opravdu to nejlepší, co jsem zatím na řešení vnitřních i vnějších potíží poznala.Po jedné návštěvě víte jak na to a můžete dál pokračovat sami. Všem tuto metodu vřele doporučuji, mám za sebou stovky hodin práce s jinými terapiemi a různými terapeuty (regresní, Dianetika, atp., také jsem sama absolvovala kursy na vedení terapií a protože mojí profesí posledních 18 let je práce s klienty na vizáži a konzultace s lidmi v oblasti image a také vedení kursů )dovedu velice dobře ocenit profesionální a současně hluboce lidský přístup paní Jany. Práce na vnitřním růstu s touto metodou je opravdu RYCHLÁ ÚČINNÁ A ŠETRNÁ, ale hlavní na tom JANI je tvůj osobní přínos a způsob, jakým s klientem umíš pracovat. Jsi příjemná, jemná, láskyplná, ale i pevná a jistá, chápající a hodně moc dávající. Spolu s MARUŠKOU DOLEŽALOVOU jste mi v mém životě moc pomohly a já vám za to oběma velice děkuji! Je NÁDHERNÉ, že jsou takoví zlatí andělé jako ty Jani a Marie, mé krásné přítelkyně...Ať se vám oběma daří!

Úspěšně

(Lucie, 12. 4. 2010 13:59)

Minulý víkend jsem si poprvé sama dělala metodu Ruš doma. Jsem ráda, že můžu napsat, že se podařila;) Dotlačily mě k tomu vnitřní nepříjemné pocity. hned po tom se mi podstatně ulevilo)))Jsem
opravdu vděčná, za tuto metodu, že je tak jednoduchá a díky ní si mohu kdykoli pomoci sama. Děkuji Janinko, že po jedné terapii vím jak na to;)))

Freedancing v Opavě a Ostravě

(Lenka Běláková z akce Petra Chobota, 5. 4. 2010 10:46)

Ahoj Jani, poslala jsem Ti email o info na freedance, trochu mi blbne mail, tak mi prosím pak pisni, zda jsi ho dostala, dík Lenka

Poděkování

(Jitka, 1. 4. 2010 13:29)

Ahoj paní Jani už je to rok co jsem se osobně seznámila s metodou RUŠ .Kudy chodím tudy všem vřele doporučiji.Stále mi pomáhá a spoustu věcí v životě mi usnadňuje.v tancit bříškem chodím v jiný den,pohyb je to potřebný.Protože mé duši chybí těch několik minut klidu na závěr,pokračuji doma a je to pěkné.TAk díky za vše co jste mě naučila :-)

Díky

(Lenka, 19. 3. 2010 7:09)

Metoda RUŠ mi pomohla najít jádro problému, dosud jsem "chodila kolem" a stále hledala a hledala... Vyzkoušela jsem před tím i jiné terapie... Proto vřele doporučuji všem, které něco hodně trápí a chtějí s tím pohnout. Jani, díky, dobrá práce !

Terapie

(Kateřina, 17. 3. 2010 18:11)

Chci moc pochválit metodu RUŠ a paní Janinku, protože mi první a asi i poslední terapie pomohla najít odpovědi na otázky, které mě dlouhodobě atakovaly, až jsem řekla jednoho dne dost a našla to krásné ticho v sobě a ve všem... Doporučuji i ostatním.

Pohoda

(Pavla, 15. 3. 2010 17:06)

Jani, moc děkuji za RUŠku, velice se mi ulevilo. Můžu narovnat záda a dívat se lidem do očí, konečně vím kdo jsem. Postupně se mi spojují situace, kterým jsem nerozuměla. Krásně to do sebe zapadá. RUŠka je báječná. Ještě jednou díky moc.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »